Szymon Sobczak

10

Po pół roku Energetyk ROW w końcu zwycięski! „W Rybniku jeszcze nikt nie wywiesił białej flagi” (wideo)

Piłkarze ROW-u odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Po dwóch golach Cisse i jednym Sobczaka wygrali oni z Okocimskim Brzesko 3:0.

2014-04-11 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

W 22. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na własnym boisku z Flotą Świnoujście 1:1. Gola dla rybniczan z rzutu karnego strzelił Danie Feruga. Wyrównał, również z „jedenastki”, Piotr Kieruzel. Warto dodać, że decydująca o remisie bramka padła w doliczonym czasie gry!

2014-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Kolejny piłkarz Górnika wypożyczony do ROW-u

Dziś oficjalnie doszło do podpisania umowy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Energetykiem ROW Rybnik w sprawie wypożyczenia Szymona Sobczaka.

2014-02-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
2

Energetyk ROW trenuje w Kamieniu

Od poniedziałku (3 lutego) piłkarze ROW-u przebywają na obozie w Kamieniu. Dziś (5 lutego) rozegrali oni sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2014-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Wcześniej Rozwój Katowice również okazał się za silny dla rybnickich piłkarzy
5

MFK Karvina za silna dla piłkarzy ROW-u

Trwa niezbyt dobra sparingowa passa podopiecznych Marka Wleciałowskiego. Tym razem ROW przegrał z MFK Karvina 0:2.

2014-02-02 00:00 Autor: ld