Sztuki walki Rybnik

RCSW Fighter: Szymon Sitko mistrzem Polski
0

Szymon Sitko z RCSW Fighter Rybnik zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Muaythai IFMA.

2018-05-09 21:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Taekwon-do: RKT Feniks-Arete w mistrzostwach Europy
2

Dominik Henzel i Arkadiusz Michalski, zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks-Arete i wychowankowie trenera Rafała Poleszaka, wystartowali w Mistrzostwach Europy Seniorów i Juniorów Taekwon-Do, które odbyły się w Mariborze na Słowenii.

2018-05-08 21:04 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RKJJS: sukcesy zawodników z Rybnika w Katowicach
0

Tydzień temu w Katowicach zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego walczyli w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży.

2018-05-05 21:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Henek ze złotym medalem w Paryżu
0

W zawodach Paris Open w ju jitsu złoty medal wywalczył Robert Henek z Rybnika.

2018-05-04 19:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dominika Filec w drodze po mistrzostwo świata
1

W Wiedniu zawodniczka Absortio Gym Rybnik, Dominika Filec, stoczyła pojedynek o zawodowe mistrzostwo świata w kickboxingu.

2018-05-04 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Absortio Gym Rybnik: dwa tytuły mistrzowskie
0

W Kielcach odbyły się mistrzostwa Polski w muay thai. Podczas tej imprezy zawodnicy Absortio Gym Rybnik zdobyli łącznie 7 medali, w tym dwa złote.

2018-04-30 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Nikola Wita mistrzynią Europy w taekwon-do
0

Dwóch zawodników RCSW Fighter wróciło z Mistrzostw Europy Taekwon-do ITF, które miały miejsce w słoweńskim Mariborze w dniach 12-15 kwietnia 2018r.

2018-04-21 11:53 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ju jitsu: znakomity występ RKJJS w Budapeszcie
0

Po raz pierwszy w Budapeszcie został rozegrany Międzynarodowy Turniej Węgier – Hungarian Cup. W imprezie wzięli udział zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2018-04-11 09:06 Autor: ad
RKT Feniks-Arete z medalami GP w Głubczycach
2

Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete udanie zaprezentował się podczas Grand Prix Polski Taekwon-Do w Głubczycach.

2018-03-29 22:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Trwa dobra passa zawodników RCSW Fighter Rybnik
0

W dniach 24-25 marca w Głubczycach zostały rozegrane kolejne zawody Taekwon-do. Tym razem było to Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM”, która stawiła się w 7-osobowym składzie (6 zawodników i 1 sędzia).

2018-03-29 22:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe