Sztuki walki Rybnik

Kolejne medale zawodników Monster Akademia Rybnik
0

W minioną niedzielę w Bytomiu odbyły się mistrzostwa Śląska w MMA, czyli zawody ALMMA (amatorska liga mieszanych sztuk walk). Zawodnicy klubu sportowego Monster Akademia z Rybnika zdobyli dwa złote medale.

2021-06-15 22:40 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Cinal i Łobacz z Absortio Team Rybnik z pasami mistrzowskimi
0

Bardzo dobrze w III Charytatywnej Gali Kickboxingu w Mikołowie spisali się zawodnicy Absortio Gym Rybnik/Leszczyny - Dominik Cinal i Maciej Łobacz.

2021-04-22 19:10 Autor: Adam Doliba
Klub RCSW Fighter Rybnik podsumował ostatnie pół roku
0

Ostatnie pół roku działalności klubu RCSW Fighter Rybnik pomimo zmieniających się warunków związanych z obostrzeniami było bardzo intensywne i obfite w wydarzeni sportowe.

2021-04-15 17:37 Autor: materiał nadesłany - RCSW Fighter Rybnik
Academia Gorila Rybnik: dwóch zawodników i cztery medale!
0

Academia Gorila Rybnik cieszy się z kolejnych medali swoich podopiecznych. Tym razem w zawodach Winter Open 2020 Gi & No Gi Jiu Jitsu.

2020-12-22 22:24 Autor: ad
Academia Gorila Rybnik z medalami MP BJJ
0

Aż 10 medali podczas XVI Mistrzostw Polski BJJ wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Rybnik.

2020-11-29 17:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Monster Akademia Rybnik z 7 medalami w II Silesian Open
0

Udany start w turnieju Ju-Jitsu (Ne Waza) Silesian Open w Katowicach zanotowali zawodnicy Monster Akademia Rybnik.

2020-10-31 11:49 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Monster Akademia Rybnik: dwa medale Radosława Kozika w Manchesterze
0

Radosław Kozik z Monster Akademia Rybnik wywalczył dwa medale w turnieju Manchester Open w Wielkiej Brytanii w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

2020-03-08 12:05 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Night of Champions 10: pewna wygrana Dominiki Filec
0

Dominika Filec z Absortio Gym Rybnik pokonała rywalkę Joanny Jędrzejczyk podczas gali Night of Champions 10.

2020-03-08 12:10 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Absortio Gym Rybnik: Dominik Cinal najlepszy w Mikołowie