Rmks xbest rybnik

Przegrana RMKS XBEST Rybnik po kontrowersyjnej końcówce
2

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik prowadziły nawet 11 punktami z Wisłą Canpack Kraków, a jednak przegrały minimalnie 64:66. Kontrowersji nie brakło w ostatnich sekundach, kiedy sędziowie nie zaliczyli kosza dającego remis po 66. Podopieczne Grzegorza Korzenia musiały drugi raz uznać wyższość Białej Gwiazdy w sezonie I ligi.

2022-02-20 19:36 Autor: tora
RMKS XBEST Rybnik, koszykówka I liga: trwa walka o zdrowie Eweliny Najduch
3

Ewelina Najduch, koszykarka pierwszoligowego RMKS XBEST Rybnik odniosła kontuzję, która wykluczyła ją z gry do końca sezonu. 26-letnią zawodniczkę czeka kosztowna operacja.

2022-02-14 10:07 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka, I liga: RMKS Xbest Rybnik postawił się liderowi. W Łodzi lepszy Widzew
3

W 17. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Widzewem Łódź, choć po pierwszej połowie prowadziły 2 punktami.

2022-02-05 20:16 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik wygrywa 5. mecz w I lidze. Horror z happy endem w Boguszowicach
0

Rybniczanki przegrywały już 9 punktami, ale zdołały wrócić do gry, odrobiły straty i w ostatnich minutach dwiema trójkami wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca. Wynik 60:59 wprawił w euforię kibiców w hali w Boguszowicach. RMKS Xbest Rybnik pokonał wyżej notowaną ekipę Dijo Maximus Kąty Wrocławskie i odniósł piąte zwycięstwo w I lidze.

2022-01-22 19:49 Autor: Tomasz Raudner
RMKS XBEST postraszył w Lesznie
0

Bardzo dobra trzecia kwarta sprawiła, że RMKS Xbest Rybnik zmniejszył straty z 20 punktów do 5, ale to nie wystarczyło do wywiezienia zwycięstwa z Leszna. Ostatecznie w sobotę rybniczanki przegrały 69:86.

2022-01-15 21:48 Autor: tora
Duże wzmocnienie RMKS-u Xbest Rybnik. Do kadry dołączyła Martyna Czyżewska
1

Nową koszykarką RMKS-u Xbest została doświadczona środkowa Martyna Czyżewska. To duże wzmocnienie dla rybnickiej drużyny walczącej na parkietach I ligi.

2022-01-14 18:00 Autor: Adam Doliba
I liga: RMKS Xbest Rybnik z czwartą wygraną w sezonie. Dziś pokonał Contimax MOSiR Bochnia
0

W 14. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik pokonały Contimax MOSiR Bochnia. Dla naszego zespołu było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie.

2022-01-09 18:43 Autor: Adam Doliba
Koszykówka, I liga: bez niespodzianki w Poznaniu
0

Pierwszy w 2022 roku ligowy pojedynek RMKS XBEST Rybnik nie przyniósł niespodzianki. W niedzielę rybniczanki uległy na wyjeździe MUKS Poznań. Była to druga porażka naszych zawodniczek w tym sezonie w starciu z ekipą z Wielkopolski.

2022-01-02 16:55 Autor: tora
Koszykówka: dobre dwie kwarty RMKS Xbest to za mało na lidera
0

Przez dwie pierwsze kwarty rybniczanki toczyły wyrównany bój z przewodzącą w tabeli drużyną z Krakowa. Jednak katastrofalna trzecia kwarta i kontuzja Pauliny Majdy, podstawowej rozgrywającej sprawiły, że AZS Politechnika Korona Kraków pokonała RMKS XBEST Rybnik 76:43.

2021-12-19 19:40 Autor: tora
Koszykówka: czy RMKS XBEST pokona kolejnego faworyta?
0

RMKS XBEST Rybnik rozegra w niedzielę ostatni mecz koszykówki w tym roku kalendarzowym. Przeciwnikiem będzie drużyna AZS Politechnika Korony Kraków. Spotkanie pokaże na Youtube telewizja Sabmar. Co ciekawe, transmisja zostanie wzbogacona studiem, w którym zaproszeni goście porozmawiają o koszykówce.

2021-12-19 10:00 Autor: tora