Nasz Czytelnik informuje o policyjnych radiowozach i pogotowiu ratunkowym w Niewiadomiu. Informuje nas, że kierowca został zatrzymany po pościgu. Okazuje się, że 28-latek z Rybnika wcześniej ukrał samochód.
2021-08-21 11:20Uwaga kierowcy. Nowa obwodnica w stronę Żor (1 kilometr za Węzłem Gotartowickim) jest częściowo zablokowana. Do rowu wpadł tir. To mogło zakończyć się tragicznie, kierowca wypadł z pojazdu przez przednią szybę.
2021-08-20 15:06Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzany o kradzież perfum w jednym ze sklepów drogeryjnych w Rybniku przy ulicy Chrobrego.
2021-08-20 13:55Publikacja wizerunku na portalu Rybnik.com.pl przyniosła efekt. Dzisiaj na rybnicką komendę policji zgłosił się wandal, który w czerwcu uszkodził rzeźbę braci Szafranków. Na zdjęciach rozpoznał siebie 19-letni rybniczanin.
2021-08-20 13:30Na terenie Rybnika i powiatu rybnickiego policjanci prowadzą działania „Bezpieczny cyklista”. W godzinach 6.00 do 22.00 mundurowi przyglądają się zachowaniu osób poruszających się rowerami.
2021-08-20 10:39Rybniccy śledczy poszukują sprawcy uszkodzenia rzeźby. Jego wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mundurowi proszą o pomoc w jego poszukiwaniach.
2021-08-19 16:30Rybniccy policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Jesionka z Bełkowską w Czerwionce–Leszczynach. W wyniku tego zdarzenia ranna została 59-letnia kierująca mercedesem oraz 46-letnia kierująca volkswagenem.
2021-08-19 11:34Kierowcy, omijajcie ul. Zabrzańską w Czerwionce-Leszczynach. Doszło tam do wypadku drogowego. Droga jest zablokowana.
2021-08-19 07:57Wracamy do nocnego pożaru w Niedobczycach. Sprawę prowadzą rybniccy policjanci, którzy jako pierwsi znaleźli się w miejscu zdarzenia i zaczęli gasić ogień.
2021-08-18 10:02Jeden ze specjalistycznych pojazdów APRD - Ambulansów Pogotowia Ruchu Drogowego trafił już do Wydziału Ruchu Drogowego rybnickiej komendy. Pojazd usprawni pracę policjantów dbających o bezpieczeństwo na drogach.
2021-08-17 12:00„Nie było gwałtu, nikt jej nie zrzucił”. Koleżanki Marceliny opowiadają o wypadku na wakacjach w Turcji
188292On mordował, ona się przyglądała. Tak doszło do tragedii za kąpieliskiem Ruda
44555Bonjour Rybnik! W nocy na rondzie stanęła wieża Eiffla (zdjęcia)
39038Samochód roztrzaskał się na drzewie. Podróżowali nim dziadkowie z wnuczkami [AKTUALIZACJA]
38191Śmigłowiec LPR lądował na obwiedni południowej. Co tam się stało? (foto, wideo)
35059Trudniej będzie odzyskać prawo jazdy, łatwiej będzie je stracić. Wchodzą w życie ważne zmiany
35Kto zatruł Odrę? Premier: milion złotych za wskazanie sprawcy
23Bonjour Rybnik! W nocy na rondzie stanęła wieża Eiffla (zdjęcia)
22Człowiek PiS szefem rady społecznej WSS nr 3. „Doszukiwanie się politycznego kontekstu jest nieuczciwe”
19Kierowca autobusu przewoził dziecko w swojej kabinie. „Nie miał z kim zostawić syna”
19Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert