Kamil Spratek

Wyśmienita inauguracja piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik! Pierwszym strzelcem Kamil Spratek
3

Inauguracja sezonu na stadionie przy ul. Gliwickiej wypadła wyśmienicie. Piłkarze ROW-u Rybnik pokonali Olimpię Elbląg 3:1. Dwa gole zdobył Przemysław Brychlik, a jedno trafienie dołożył Kamil Spratek.

2017-08-04 20:49 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: gola Spratka i cenny remis w Wejherowie
0

Piłkarzom ROW-u nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy. Jednak w kontekście walki o utrzymanie w II lidze punkt wywalczony w Wejherowie może okazać się bezcenny.

2017-05-13 19:53 Autor: ad
Dzieci z ZS-P nr 6 spotkały się z rybnickimi piłkarzami
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik odwiedzili kolejną placówkę szkolną w rundzie wiosennej w ramach akcji „Wyłącz komputer, włącz się w kibicowanie jako 12 zawodnik”. W spotkaniu wzięło udział ponad 350 dzieci.

2017-04-05 11:51 Autor: df, źródło: KS ROW 1964 Rybnik
26

ROW 1964: derby dla Polonii Bytom. „Zepsuliśmy trochę dobry start”

W meczu 22. kolejki II ligi piłkarze ROW-u przegrali na własnym boisku z Polonią Bytom 0:1.

2016-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba
W 71. minucie w Bytomiu nastały ciemności. Po chwili zapaliła się jedna lampa, która oświetliła pole karne.
0

ROW 1964: po awarii oświetlenia w Bytomiu szybko padły dwa gole

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali w Bytomiu z Polonią 1:1. Momentem przełomowym w meczu była... awaria oświetlenia w 71. minucie.

2015-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
Szymon Sobczak był jednym z wyróżniających się piłkarzy ROW-u w rundzie wiosennej I ligi
2

Energetyk ROW: poznaj pełną kadrę. Sobczak i Krotofil zostają w Rybniku!

W ostatnich dniach miał miejsce spory ruch w kadrze drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Prasoła.

2014-07-31 00:00 Autor: ad, źródło: energetykrow.rybnik.pl