Julia Polak

Lekkoatletyka: 8 medali zawodników z Rybnika w mistrzostwach Śląska w Ostrawie
1

W lekkoatletycznej hali w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa Śląska seniorów i juniorów w lekkiej atletyce. W imprezie reprezentanci klubów z Rybnika wywalczyli 8 medali.

2018-01-28 20:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW: zwycięstwo Julii Polak w Ostrawie
0

W lekkoatletycznej hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbył się pierwszy tegoroczny międzynarodowy mityng lekkoatletyczny, w którym wystartowali zawodnicy Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik.

2018-01-06 23:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamil Kunert wicemistrzem Polski na 100 km
2

Bardzo udany start w 33. Supermaraton Kalisia zaliczył Kamil Kunert z TL ROW Rybnik. Rybniczanin został wicemistrzem Polski.

2017-11-08 18:34 Autor: da
TL ROW Rybnik: złoty medal Natalii Sobik
0

Cztery medale lekkoatletek TL ROW Rybnik w mistrzostwach Śląska U-16 oraz szybki bieg Julii Polak.

2017-06-14 23:08 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Gimnazjum nr 1 wróciło z zawodów lekkoatletycznych z workiem medali
0

Uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Rybniku wystartowali w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych, gdzie zdobyli medale zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej.

2017-06-09 10:53 Autor: df, źródło: Gimnazjum nr 1 w Rybniku
Lekkoatletyka: mistrzostwo Polski Julii Polak
1

W miniony weekend w Słubicach odbyły się mistrzostwa Polski młodzików w lekkoatletyce. W imprezie wzięli udział najlepsi lekkoatleci w wieku 14 i 15 lat, którzy wywalczyli nominacje podczas zawodów międzywojewódzkich.

2016-09-28 14:09 Autor: Adam Doliba
TL ROW Rybnik: rekord Polski Julii Polak
0

Rybnicka sprinterka Julia Polak poprawiła rekord Polski w biegu na 200 metrów. Przed nią kolejne ambitne cele!

2016-07-20 07:00 Autor: Adam Doliba
Szybkie biegi Julii Polak. Rybniczanka dominuje wśród młodziczek
0

Sezon lekkoatletyczny w pełni, a w biegach krótkodystansowych w Polsce wśród młodziczek dominuje rybniczanka Julia Polak.

2016-06-03 23:51 Autor: Adam Doliba
Julia Polak - 1. miejsce
0

Medale rybnickich lekkoatletów w halowych mistrzostwach Śląska

Na raty w Brzeszczach, Ostrawie i Raciborzu odbywały się tegoroczne halowe mistrzostwa Śląska w lekkoatletyce.

2016-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Julia Polak (druga od lewej) z koleżankami
4

Lekkoatletyka: szybki bieg Julii Polak

Julia Polak z TL ROW Rybnik plasuje się na ósmym miejscu w tabelach historycznych naszego kraju w swojej kategorii wiekowej.

2016-01-20 00:00 Autor: Adam Doliba