Podczas XIII Gali Judo – Rybnik 2014 został zaprezentowany teledysk promujący działalność klubu Polonia Rybnik.

2014-12-25 00:00 Autor: Adam Doliba
0

XIII Gala Judo w Teatrze Ziemi Rybnickiej

W środę 17 grudnia o godz. 18:30 dżudocy Polonii Rybnik zamienią salę treningową na deski Teatru Ziemi Rybnickiej.

2014-12-16 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: P. Kejza pewnie pokonał wszystkich rywali. D. Penkala otarł się o medal

W zawodach Pucharu Polski w judo doskonale spisał się Paweł Kejza z Polonii Rybnik.

2014-12-04 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Jerzy Szczygielski wspomina osoby, którym sport był bliski

Autor książek o tematyce sportowej, Jerzy Szczygielski, przedstawia ludzi sportu, którzy odeszli w subregionie w okresie od 1 listopada 2013 roku do 1 listopada 2014 roku.

2014-10-31 00:00 Autor: Jerzy Szczygielski
Na rybnickim rynku przed wylotem na Florydę
0

Judo: życiowy sukces na Florydzie! P. Kuczera tuż za podium mistrzostw świata

W mistrzostwach świata juniorów w judo Piotr Kuczera z Polonii Rybnik zajął wysokie 5. miejsce. Ogółem w imprezie wystartowało 518 zawodników z 72 krajów.

2014-10-30 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Dobre wyniki młodych dżudoków Polonii w Warszawie

Młodzi dżudocy Polonii Rybnik nie chcieli być gorsi od starszych kolegów i z powodzeniem zaprezentowali się podczas turnieju w Warszawie.

2014-10-14 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piotr Kuczera ze złotym medalem
0

Judo: Piotr Kuczera mistrzem Polski

W mistrzostwach Polski seniorów w judo zawodnik Polonii Rybnik, Piotr Kuczera, wywalczył złoty medal.

2014-10-06 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Złota medalistka w judo z wizytą w rybnickim magistracie

W minioną środę, 24 września, prezydent Rybnika - Adam Fudali, spotkał się z Anną Borowską z KS Polonia Rybnik – złotą medalistką Mistrzostw Europy Juniorów i Juniorek w Judo, które odbyły się w dniach 19-21 września w Bukareszcie.

2014-09-26 00:00 Autor: bf, źródło: UM Rybnik
Artur Kejza (trener Polonii Rybnik), Anna Borowska, Joanna Majdan (trenerka kadry narodowej juniorek) i Juliusz Kowalczyk (prezes Polonii Rybnik)
1

Judo: Anna Borowska mistrzynią Europy juniorek

W zakończonych wczoraj w Bukareszcie mistrzostwach Europy juniorów i juniorek w judo bardzo dobrze spisała się Anna Borowska. Zawodniczka Polonii Rybnik zdobyła złoty medal!

2014-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba