Judo

Adrian Wala wywalczył w Austrii brązowy medal
0

Judo: tanio skóry nie sprzedali

Pierwszy weekend czerwca to intensywne starty rybnickich dżudoków w zawodach krajowych i międzynarodowych.

2013-06-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Łukasz Wala - pierwszy z lewej
0

Judo: życiowy sukces J. Kowalczyk

Dobry występ zanotowali czołowi dżudocy Polonii Rybnik podczas Pucharu Europy, który został rozegrany we włoskim Lignano. W zawodach wzięli udział również reprezentanci Brazylii i Kanady.

2013-05-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Adrian Wala
3

Judo: A. Wala mistrzem Polski

Adrian Wala potwierdził, że zdobyty przed dwoma tygodniami Puchar Polski nie był dziełem przypadku.

2013-04-18 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
5

Gala sportów walki, czyli MMA, Grapling i nie tylko

W hali w Boguszowicach zostanie zorganizowana gala sportów walki – Ju Jitsu Fight Night Rybnik 2013.

2013-04-15 00:00 Autor: Adam Doliba
Adrian Wala wygrał wszystkie swoje walki
1

Judo: bezkonkurencyjni bracia

Dżudocy Polonii Rybnik rywalizowali w zawodach Pucharu Polski – juniorzy w Luboniu, a młodzicy w Suchym Lesie.

2013-03-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rybniczanka lepsza od medalistki igrzysk olimpijskich

Dżudoczka Polonii Rybnik, Agata Perenc (kategoria wagowa 57 kg) zajęła trzecie miejsce podczas zawodów European Open w Pradze. Tym samym rybniczanka zapewniła sobie kwalifikacje na mistrzostwa Europy w Budapeszcie i mistrzostwa świata w Rio de Janeiro.

2013-03-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

Judo: 8 złotych medali mistrzostw Śląska

Dżudocy Polonii Rybnik udanie rozpoczęli sezon 2013.

2013-01-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Polska ekipa podczas treningu w Tokio
1

Judo: dobra postawa A. Perenc w Tokio

Doskonale spisała się zawodniczka Polonii Rybnik – Agata Perenc w prestiżowym turnieju judo - Grand Slam - Tokio 2012. Rybniczanka zajęła 5. miejsce, wygrywając walkę z jedenastą dżudoczką świata – Jovaną Rogic ze Słowenii.

2012-12-04 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Agata Perenc tuż za podium mistrzostw Europy

– Wynik w ogóle mnie nie satysfakcjonuje! Ciągle brakuje mi trochę szczęścia. Uważam, że umiejętnościami nie odbiegam od swoich rywalek – powiedziała po mistrzostwach Europy do lat 23 w judo zawodniczka Polonii Rybnik, Agata Perenc.

2012-11-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

MP w judo: złota Agata Perenc (wideo)

W Luboniu k. Poznania dżudoczka Polonii Rybnik – Agata Perenc, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski seniorów!

2012-10-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: pzjudo.pl