Anna Borowska

Najlepsi sportowcy 2015 roku nagrodzeni
8

Konkurs Sportowiec Roku rozstrzygnięty. Polonia Rybnik dominuje

Wczoraj (5 maja) w Domu Kultury Niedobczyce odbyło się uroczyste spotkanie prezydenta Rybnika ze sportowcami. Piotr Kuczera uhonorował ich nagrodami i wyróżnieniami za osiągnięte wyniki sportowe. Tytuł Najlepszego Sportowca Roku Miasta Rybnika w kategorii seniorów trafił do judoki Piotra Kuczery, zawodnika Polonii Rybnik. To nie jedyne nagrody, które trafiły wczoraj do tego klubu.

2016-05-06 00:00 Autor: bf
0

Judo: Katarzyna Kłys i Anna Borowska najlepsze w Pucharze Europy w Sarajewie

Katarzyna Kłys i Anna Borowska z Polonii Rybnik zwyciężyły w swoich kategoriach w zawodach Pucharu Europy w judo w Sarajewie.

2016-03-22 00:00 Autor: Adam Doliba
Radość Katarzyny Kłys w finale European Open Warsaw 2016
2

Złota Katarzyna Kłys. Judoczka Polonii Rybnik bezkonkurencyjna w Warszawie

Nie zabrakło niczego: były obawy, były nagłe zwroty akcji, a na końcu radość. Katarzyna Kłys (kat. 70 kg) zwyciężyła w niedzielę w zawodach pucharu świata European Open Warsaw 2016.

2016-02-29 00:00 Autor: bf
Anna Borowska wróci do Rybnika z brązowym medalem
3

Anna Borowska z medalem w pucharze świata! Jak poradziły sobie rybnickie judoczki?

To dobry dzień dla polskiego i rybnickiego judo. Dzisiaj w Warszawie Anna Borowska wywalczyła brązowy medal w pucharze świata European Open. Agata Perenc zakończyła rywalizację na 5 miejscu, a Julia Kowalczyk debiutowała w grupie seniorskiej.

2016-02-27 00:00 Autor: bf
Start w Igrzyskach Olimpijskich w Rio ma zapewniony Katarzyna Kłys
1

Rybniccy judocy szykują formę na Igrzyska Olimpijskie w Rio. „Celem jest medal”

- Stanowimy część reprezentacji Polski, jesteśmy w jednej drużynie. Celem jest medal na Igrzyskach Olimpijskich i wszystko temu podporządkujemy – podkreślił niedawno na spotkaniu Juliusz Kowalczyk prezes Polonii Rybnik. Katarzyna Kłys – zawodniczka rybnickiego klubu judo już wywalczyła awans do Rio. W kolejce jest jeszcze Agata Perenc.

2016-02-04 00:00 Autor: bf
Trener Artur Kejza ze swoimi podopiecznymi – Julią Kowalczyk i Anną Borowską
2

Judo: Artur Kejza trenerem 2015 roku

Wśród wyróżnionych podczas gali Polskiego Związku Judo w Elblągu znaleźli się przedstawiciele Polonii Rybnik.

2016-01-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: to szczególny rok dla Polonii Rybnik. W sobotę gala w teatrze

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godz. 17:00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej judocy Polonii Rybnik zaprezentują się rybnickiej publiczności. XIV Gala Judo – Rybnik 2015 będzie miała jak co roku uroczysty charakter.

2015-12-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Judo: Anna Borowska z brązem mistrzostw Europy młodzieży

W młodzieżowych (do 23 lat) mistrzostwach Europy w judo Anna Borowska zdobyła brązowy medal.

2015-11-17 00:00 Autor: Adam Doliba
Od lewej: Agata Perenc, Anna Borowska, Katarzyna Kłys i Aneta Szczepańska
4

Zawodniczki Polonii Rybnik pokazały światu judo na najwyższym poziomie. Wróciły ze srebrem

Anna Borowska i Katarzyna Kłys – zawodniczki KS Polonia Rybnik reprezentowały nasz kraj na Mistrzostwach Świata Seniorek w Judo w kazachskiej Astanie. Walczyły dzielnie aż do samego finału ulegają tylko Japonkom. Do kraju wróciły ze srebrnymi medalami, a w Rybniku czekały na nich już gratulacje, kwiaty, upominki, no i oczywiście dziennikarze.

2015-09-09 00:00 Autor: bf
Dekoracja Polek - srebrnych medalistek mistrzostw świata
3

Judo: Anna Borowska i Katarzyna Kłys drużynowymi wicemistrzyniami świata

Drużynowe wicemistrzostwo świata to największy sukces biało-czerwonych w historii rywalizacji zespołowej. Wśród srebrnych medalistek znalazły się dwie reprezentantki Polonii Rybnik, Anna Borowska (63 kg) i Katarzyna Kłys (70 kg).

2015-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe