Anna Borowska

Na rybnickim rynku przed wylotem na Florydę
0

Judo: życiowy sukces na Florydzie! P. Kuczera tuż za podium mistrzostw świata

W mistrzostwach świata juniorów w judo Piotr Kuczera z Polonii Rybnik zajął wysokie 5. miejsce. Ogółem w imprezie wystartowało 518 zawodników z 72 krajów.

2014-10-30 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piotr Kuczera ze złotym medalem
0

Judo: Piotr Kuczera mistrzem Polski

W mistrzostwach Polski seniorów w judo zawodnik Polonii Rybnik, Piotr Kuczera, wywalczył złoty medal.

2014-10-06 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Złota medalistka w judo z wizytą w rybnickim magistracie

W minioną środę, 24 września, prezydent Rybnika - Adam Fudali, spotkał się z Anną Borowską z KS Polonia Rybnik – złotą medalistką Mistrzostw Europy Juniorów i Juniorek w Judo, które odbyły się w dniach 19-21 września w Bukareszcie.

2014-09-26 00:00 Autor: bf, źródło: UM Rybnik
Artur Kejza (trener Polonii Rybnik), Anna Borowska, Joanna Majdan (trenerka kadry narodowej juniorek) i Juliusz Kowalczyk (prezes Polonii Rybnik)
1

Judo: Anna Borowska mistrzynią Europy juniorek

W zakończonych wczoraj w Bukareszcie mistrzostwach Europy juniorów i juniorek w judo bardzo dobrze spisała się Anna Borowska. Zawodniczka Polonii Rybnik zdobyła złoty medal!

2014-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Piotr Kuczera drugi w PE w judo. W walce o złoto przeszkodził uraz ręki

Bardzo dobry występ w Pucharze Europy juniorów i juniorek w judo zanotował reprezentant Polonii Rybnik, Piotr Kuczera.

2014-06-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Paweł Borowski z brązowym medalem
0

Judo: życiowy sukces P. Borowskiego

Juniorzy Polonii Rybnik z powodzeniem walczyli w Pucharach Europy, dzięki którym można uzyskać kwalifikacje do tegorocznych mistrzostw Europy.

2014-05-07 00:00 Autor: Adam Doliba
Młodzicy Anna Bober i Bartosz Andrzejewski oraz juniorzy Adrian Wala, Piotr Kuczera i Anna Borowska
0

Dżudocy Polonii Rybnik z medalami mistrzostw Polski

W Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w judo reprezentanci Polonii Rybnik zdobyli dwa złota i jeden brąz.

2014-04-17 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Puchar Europy w judo: A. Borowska wygrała w Grecji

Anna Borowska zdobyła złoty medal podczas zawodów Pucharu Europy w Salonikach. W ostatnich tygodniach jej koledzy i koleżanki z Polonii Rybnik także walczyli z sukcesami.

2014-04-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Młodzicy Polonii Rybnik
0

Polonia Rybnik: dwa medale młodzików w Pucharze Polski

W przedostatni weekend marca dżudocy Polonii Rybnik odnieśli kolejne sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych.

2014-04-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
5

Judo: wróciła po kontuzji i nie dała szans rywalkom

Anna Borowska i Piotr Kuczera nie dali szans rywalom podczas zawodów Pucharu Polski Juniorów i Juniorek. W Zagrzebiu piąte miejsce wywalczyła Julia Kowalczyk.

2014-03-19 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe