Anna Borowska

GP w Budapeszcie: pierwsze punkty Anny Borowskiej (Kejza Team Rybnik) w rankingu olimpijskim
0

W Grand Prix w judo w Budapeszcie, zaliczanym do kwalifikacji olimpijskich, najlepiej z rybnickich zawodników spisała się Anna Borowska. W imprezie wzięli również udział Julia Kowalczyk, Agata Perenc i Piotr Kuczera.

2018-08-12 22:57 Autor: Adam Doliba
ME w judo: zwycięstwo Anny Borowskiej, porażka Piotra Kuczery
2

W środę Anna Borowska (57 kg) i Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik reprezentowali Polskę w mistrzostwach Europy w Jekaterynburgu w rywalizacji drużyn mieszanych.

2018-07-19 11:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ME w judo: rybniczanie odpadli w eliminacjach
0

W mistrzostwach Europy w Tel Awiwie wzięli udział dżudocy z Rybnika. Niestety wszyscy zakończyli turniej na etapie eliminacji.

2018-04-28 18:10 Autor: ad
Grand Prix Tbilisi: Anna Borowska otarła się o podium
0

Zajmująca 16 miejsce na świecie Anna Borowska (KS Kejza Team Rybnik) była bardzo blisko zdobycia medalu podczas Grand Prix w Tbilisi. Ostatecznie zajęła 5 miejsce.

2018-03-30 19:57 Autor: bf, źródło: Polski Związek Judo
Dzień Kobiet: te rybniczanki „rządzą” w sieci!
18

Czasy mamy takie, że obecnie wyznacznikiem popularności w świecie polityki, kultury czy sportu jest aktywność i liczba fanów w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Kobiet sprawdziliśmy dla Was, które z rybniczanek i mieszkanek powiatu cieszą się największą popularnością na Facebooku i Instagramie.

2018-03-08 11:31 Autor: Redakcja
PŚ w judo: Anna Borowska druga w Warszawie
1

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła drugie miejsce w zawodach Pucharu Świata w judo w Warszawie. Piąta była Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik.

2018-03-03 21:24 Autor: Adam Doliba
Grand Slam w judo: A. Borowska piąta w Duesseldorfie
0

Dżudoczka Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła piąte miejsce w zawodach Grand Slam w Duesseldorfie.

2018-02-24 21:58 Autor: Adam Doliba
Judo: Piotr Kuczera wygrywa w Pucharze Świata! J. Kowalczyk blisko podium
4

Wspaniałe wieść płyną z Sofii, stolicy Bułgarii. Piotr Kuczera, zawodnik Kejza Team Rybnik wygrał walkę finałową w Pucharze Świata. Z kolei w portugalskim Odivelas walczyły judoczki. Jak poszło naszym dziewczynom?

2018-02-04 18:17 Autor: bf
Moje święta: Anna Borowska