Alicja Klasik

Rybniczanie na podium Pucharu Polski Juniorów w szpadzie
3

W miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach gościliśmy najlepszych szpadzistów i szpadzistki z całej Polski oraz zawodników ze Słowacji, Słowenii oraz Litwy.

2019-11-04 22:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kibicuj rybnickim szpadzistom w Boguszowicach!
2

W dniach 2-3 listopada w hali MOSiR-u w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się III Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.

2019-10-30 20:26 Autor: Adam Doliba
Szermierka: złoto i brąz rybnickich kadetek w Pucharze Europy w Klagenfurcie
2

W miniony weekend w Klagenfurcie (Austria) odbył się Puchar Europy Kadetów (do 17 lat) w szpadzie kobiet i mężczyzn. W imprezie znakomicie spisały się zawodniczki RMKS-u Rybnik.

2019-10-29 17:40 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski Juniorek w Gliwicach: dwa medale rybnickich szpadzistek
2

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik stanęły na najniższym stopniu podium Pucharu Polski Juniorek (do 20 lat) w szpadzie.

2019-10-25 09:18 Autor: ad
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik dwunasta w mistrzostwach Europy juniorek
3

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik ma za sobą bardzo udany start w mistrzostwach Europy juniorów U-20.

2019-03-04 15:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Człowiek Roku 2018: statuetki rozdane!
0

Andrzej Czajka, Piotr Kotas, Alicja Klasik i Kacper Woryna Ludźmi Roku Rybnik.com.pl 2018! Nagroda Specjalna za inscenizację „Dracha” dla Teatru Ziemi Rybnickiej. Oto najważniejsze rozstrzygnięcia tegorocznej edycji Konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl.

2019-02-27 08:32 Autor: Redakcja
Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, z medalem drużynowych mistrzostw Europy
5

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy kadetek U-17 we włoskiej Foggi.

2019-02-27 08:07 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
ME w szpadzie kobiet: historyczny sukces Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik
6

Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy kadetek.

2019-02-25 08:30 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: ruszają mistrzostwa Europy. Kibicuj szpadzistkom z Rybnika!
7

Przed Alicją Klasik i Kingą Zgryźniak z RMKS-u Rybnik ważne dni. Obie wezmą udział w mistrzostwach Europy.

2019-02-22 11:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Kinga Zgryźniak na podium Pucharu Europy
5

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak, zajęła 2. miejsce w Pucharze Europy Kadetek w szpadzie, który odbył się w Krakowie.

2019-02-14 20:11 Autor: jd, źródło: materiały prasowe