TL ROW Rybnik: dwa złote medale Zofii Szopniewskiej

2019-06-12, Autor:

Podczas mistrzostw województwa śląskiego młodzików U-16, które odbyły się w minioną niedzielę w Częstochowie, świetnie zaprezentowała się 14-letnia zawodniczka TL ROW Rybnik, Zofia Szopniewska, która jako jedyna w tych mistrzostwach wywalczyła dwa tytuły mistrzowskie.

Najpierw Zofia Szopniewska zdobyła złoty medal w biegu na 80m przez płotki ze świetnym rezultatem 12.43s, a w pół godziny później zwyciężyła w biegu na 200m przez płotki w czasie 31.30s.

Warto dodać, że dzień wcześniej odniosła ona również zwycięstwo w międzynarodowym mityngu dzieci i młodzieży Beskidianathletic w Bielsku-Białej przebiegając dystans 80m przez płotki w czasie 12.63.

Oceń publikację: + 1 + 11 - 1 - 0