Piłka nożna Rybnik

Reprezentacja Polski: Bartosz Slisz powołany przez nowego selekcjonera Michała Probierza
0

Pochodzący z Rybnika piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Slisz (rocznik 1999) został powołany przez nowego selekcjonera reprezentacji Polski Michała Probierza na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2024 z Wyspami Owczymi i Mołdawią.

2023-10-06 19:26 Autor: Adam Doliba
Znakomita seria ROW-u 1964 Rybnik przerwana w Wodzisławiu. Odra lepsza w derbach regionu
0

W derbach regionu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na boisku Odry Wodzisław.

2023-10-01 11:37 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 w półfinale Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Piłkarze ROW-u 1964 wygrali na wyjeździe z Górnikiem Radlin i awansowali do półfinału Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

2023-09-27 21:29 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: gol Marka Krotofila na wagę 3 punktów
1

Bardzo dobrze w tym sezonie IV ligi radzą sobie piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy w piątek zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu.

2023-09-23 09:26 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik z kolejną wygraną na wyjeździe
0

W 7. kolejce śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

2023-09-16 21:57 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski podokręgu Rybnik: ROW 1964 ponownie zagra z Górnikiem Radlin
1

Rywalem ROW-u 1964 Rybnik w III rundzie Pucharu Polski podokręgu Rybnik będzie Górnik Radlin.

2023-09-15 21:03 Autor: Adam Doliba
IV liga: przełamanie ROW-u 1964 na boisku w Rybniku
2

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik odczarowali swoje boisko i zanotowali pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością. Pokonali MKS Lędziny 2:1.

2023-09-10 15:46 Autor: ad
Puchar Polski podokręgu Rybnik: tylko ROW 1964 gra dalej. Górnik i Płomień odpadli
0

Do trzeciej rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik awansowała tylko jedna drużyna z naszego miasta.

2023-09-06 21:47 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: hat-trick Jakuba Kuczery w Puńcowie
0

W 5. kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na wyjeździe Tempo Puńców 4:1. Hat-tricka zaliczył Jakub Kuczera.

2023-09-02 21:32 Autor: Adam Doliba
Pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. Na kogo trafiły trzy drużyny z naszego miasta?

2023-08-31 23:42 Autor: Adam Doliba