Piłka nożna Rybnik

Podrażniony ROW 1964 Rybnik pokazał skuteczność. Kuźnia Ustroń na łopatkach!
0

W zaległym meczu IV kolejki śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Kuźnią Ustroń 5:2, choć po 30 minutach przegrywali już 0:2.

2022-09-07 20:47 Autor: Adam Doliba
Porażka ROW-u 1964 Rybnik w Ornontowicach
0

W 5. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Gwarkiem Ornontowice.

2022-09-03 20:43 Autor: Adam Doliba
Pary II rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik
0

Rozlosowano pary drugiej rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik. Z jakimi drużynami zmierzą się zespoły z naszego miasta?

2022-08-26 11:54 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: dwa gole Janika w Łękawicy
0

W 3. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Łękawica 3:1.

2022-08-24 20:00 Autor: Adam Doliba
Co za strzał! Cywka bohaterem ROW-u 1964 Rybnik
0

W drugiej kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Spójnią Landek. Bohaterem spotkania był Mateusz Cywka, który w ostatnich minutach popisał się atomowym strzałem z 35 metrów i dał zwycięstwo swojej drużynie.

2022-08-20 19:23 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski: w derbach Rybnika lepszy Górnik
1

Za nami mecze pierwszej rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

2022-08-17 22:39 Autor: Adam Doliba
Falstart piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik na inaugurację sezonu w Czańcu
0

Od falstartu rozpoczęli piłkarze ROW-u 1964 Rybnik nowy sezon w IV lidze. W pierwszym meczu przegrali na wyjeździe z LKS-em Czaniec.

2022-08-13 19:37 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: wygrana z Naprzodem 32 Syrynia, porażka z Unią Turza Śląska
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozegrali kolejne dwa kolejne sparingi. Ich rywalami byli Naprzód 32 Syrynia i Unia Turza Śląska.

2022-07-27 22:36 Autor: ad, źródło: ROW 1964 Rybnik
Dekada posuchy i koniec. Wraca KS Wielopole!