Koszykówka, II liga: lider z Krakowa poza zasięgiem rybniczan
0

W meczu 15. kolejki II ligi MKKS Rybnik przegrał w hali „Ekonomika” z liderem, AZS-em AGH Kraków.

2021-01-10 4956 Autor: ad
RMKS XBEST Rybnik wygrał w Wiśle i poznał rywalki w finale A
0

W ostatnim meczu fazy zasadniczej sezonu II ligi koszykarki RMKS XBEST RYBNIK wygrały w Wiśle z miejscową ISWJ 82:71. Tym samym rybniczanki z bilansem 10 zwycięstw i 2 porażkami kończą I etap rozgrywek i za dwa tygodnie rozpoczną udział w finale A. W nim rywalizować będą z 4 najlepszymi zespołami z Małopolski.

2021-01-10 5033 Autor: tora
TS Volley Rybnik udanie rozpoczął nowy rok
0

Po trzytygodniowej przerwie TS Volley wrócił na ligowe parkiety. Dziś rywalem rybniczan był TKS Tychy.

2021-01-09 6023 Autor: ad
Z młodymi żużlowcami KS ROW Rybnik trenuje prezes Krzysztof Mrozek
2

Wszyscy żużlowcy KS ROW Rybnik intensywnie przygotowują się do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu ligowego 2021.

2021-01-09 10413 Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik
Katarzyna Rozmus w TS ROW Rybnik
0

Nową piłkarką TS ROW Rybnik została 24-letnia Katarzyna Rozmus.

2021-01-07 7799 Autor: ad
Klasa okręgowa Rybnik Racibórz: terminarz grupy spadkowej
0

Przedstawiamy terminarz grupy spadkowej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej w sezonie 2020/21.

2021-01-05 9939 Autor: ad
MKKS Rybnik: minimalna porażka w Częstochowie
0

Po świątecznej przerwie na parkiety II ligi wrócili koszykarze MKKS-u. Rybniczanie po zaciętym meczu w Częstochowie przegrali z AZS-em 96:99,choć do przerwy prowadzili 59:50.

2021-01-04 5156 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik rozwiązał kontrakt z Priscillą Hagan
0

Z końcem roku ekstraligowy TS ROW Rybnik rozwiązał kontrakt z Priscillą Hagan.

2021-01-03 7703 Autor: ad
Klasa okręgowa Rybnik Racibórz: terminarz grupy mistrzowskiej
0

Przedstawiamy terminarz grupy mistrzowskiej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej w sezonie 2020/21.