Wychowanek rybnickiego klubu żużlowego Dominik Tyman weźmie udział w walce MMA. Wydarzy się to podczas gali zorganizowanej przez Marcina Najmana.

2021-01-27 18307 Autor: ad
Akademia TS ROW Rybnik: młode piłkarki grały w Kętach
0

W weekend grupa złożona z dwóch roczników 2009/2010 Akademii TS ROW Rybnik wzięła udział w trzydniowym turnieju zorganizowanym w Kętach pod Bielskiem.

2021-01-26 5657 Autor: ad
Duże ruchy kadrowe w ROW-ie 1964 Rybnik
1

Od 11 stycznia piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przygotowują się do rundy wiosennej III ligi. Za nimi dwa tygodnie ciężkiej pracy.

2021-01-26 7295 Autor: ad
Żużel, ROW Rybnik: w planach sparingi lub ewentualnie miniturniej
0

Szybki wyjazd na tor i praca nad spasowaniem się z domowym owalem, a także prawdopodobnie sześć meczów sparingowych – taki plan przed zbliżającym się sezonem ligowym ma szkoleniowiec rybnickich żużlowców Marek Cieślak.

2021-01-25 8732 Autor: ad
MKKS wygrał 3 kwarty, ale przegrał mecz. W Rybniku minimalnie lepszy AZS PWSTE Jarosław
0

W 17. kolejce II ligi MKKS Rybnik był o krok od zwycięstwa. W zaciętym meczu w hali rybnickiego „Ekonomika” minimalnie lepszy okazał się AZS PWSTE Jarosław.

2021-01-24 4788 Autor: ad
Koszykówka: Klątwa Małopolski przełamana. RMKS XBEST wygrał w Zabierzowie
0

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik zwyciężyły w sobotę w Zabierzowie z miejscowym SKF Jura Basket 62:48 w pierwszym meczu finału A. Była to zarazem pierwsza wygrana rybniczanek w Małopolsce od ponownej gry w drugiej lidze.

2021-01-24 5011 Autor: tora
Siatkówka: TS Volley Rybnik postawił się liderowi
0

W 15. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik stoczyli zacięty bój z liderem Kęczaninem Kęty.

2021-01-23 5762 Autor: ad
Trampkarki TS ROW Rybnik powalczą o finał mistrzostw Polski U-14 w futsalu
0

W sobotę 6 lutego w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku odbędzie się półfinałowy turniej mistrzostw Polski trampkarek U-14 w futsalu.

2021-01-22 4781 Autor: ad
RMKS XBEST Rybnik zaczyna grę w finale A. Na początek Zabierzów. Co z transmisją?
0

Koszykarki RMKS XBEST Rybnik rozpoczynają drugą część sezonu – finał A. Zmierzą się w nim z czterema najlepszymi zespołami z Małopolski. Na początek pojadą do Zabierzowa na mecz z SKF Jurą Basket.