zamknij

Sport i rekreacja

Klasa okręgowa Rybnik Racibórz: terminarz grupy mistrzowskiej

2021-01-02, Autor: ad

Przedstawiamy terminarz grupy mistrzowskiej rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej w sezonie 2020/21.

Reklama

Jesienią ubiegłego roku klasa okręgowa była podzielona na dwie grupy – raciborską (10 drużyn) i rybnicką (10 drużyn). Po cztery najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej. Wśród z nich znalazł się GKS Pierwszy Chwałowice. 

Drużyny z miejsc 5-10 w obu grupach zostały połączone i będą rywalizować o utrzymanie w klasie okręgowej.

Wiosną w grupie mistrzowskiej wszystkie drużyny rozpoczną rywalizację z zerowym dorobkiem punktowym. Wyniki z jesieni nie zostały uwzględnione.

Rybnik: Klasa okręgowa "ZINA Grupa RYBNIK" Grupa 3 – tabela po rundzie jesiennej

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 18 42 13 3 2 55:26
2 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 18 39 12 3 3 56:25
3 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 18 37 12 1 5 57:25
4 LKS GRANICA RUPTAWA 18 28 8 4 6 44:35
5 KS POLONIA MARKLOWICE 18 25 7 4 7 34:46
6 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 18 24 7 3 8 25:25
7 KS RYMER RYBNIK 18 24 7 3 8 40:42
8 LKS POLONIA ŁAZISKA 18 17 5 2 11 24:40
9 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 18 13 3 4 11 28:53
10 MKS CZERWIONKA 18 6 1 3 14 13:59

Rybnik: Klasa okręgowa "ZINA Grupa RACIBÓRZ" Grupa 3 – tabela po rundzie jesiennej

Lp.DrużynaMPktZRP+/-
1 LKS CZARNI GORZYCE 18 40 12 4 2 57:29
2 LKS TWORKÓW 18 36 12 0 6 53:33
3 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. 18 36 11 3 4 59:30
4 LKS KRZYŻANOWICE 18 35 11 2 5 40:24
5 LKS 1908 NĘDZA 18 30 9 3 6 31:29
6 KS NAPRZÓD BORUCIN 18 27 8 3 7 50:47
7 LKS ZAMECZEK CZERNICA 18 21 6 3 9 30:45
8 KS 1905 KRZANOWICE 18 12 4 0 14 26:58
9 LKS SILESIA LUBOMIA 18 11 2 5 11 18:33
10 GKS DĄB GASZOWICE 18 10 3 1 14 21:57

Rybnik: Klasa okręgowa "ZINA Grupa MISTRZOWSKA Rybnik - Racibórz" Grupa 3 - terminarz rundy wiosennej

Kolejka nr 1
2021-03-20/15:30 LKS CZARNI GORZYCE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-03-20/15:30 LKS KRZYŻANOWICE - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-03-20/15:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-03-20/15:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 2
2021-03-27/15:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS TWORKÓW -:-
2021-03-27/15:30 LKS GRANICA RUPTAWA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-03-27/15:30 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-03-27/15:30 LKS CZARNI GORZYCE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
Kolejka nr 3
2021-04-10/16:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-04-10/16:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2021-04-10/16:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-04-10/16:00 LKS TWORKÓW - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 4
2021-04-17/16:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-04-17/16:30 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - LKS TWORKÓW -:-
2021-04-17/16:30 LKS CZARNI GORZYCE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-04-17/16:30 LKS KRZYŻANOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 5
2021-04-24/16:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-04-24/16:30 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-04-24/16:30 LKS TWORKÓW - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2021-04-24/16:30 LKS GRANICA RUPTAWA - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 6
2021-05-01/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-05-01/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-05-01/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS TWORKÓW -:-
2021-05-01/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 7
2021-05-08/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-05-08/17:00 LKS TWORKÓW - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-08/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-08/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - LKS CZARNI GORZYCE -:-
Kolejka nr 8
2021-05-15/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2021-05-15/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-15/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-15/17:00 LKS TWORKÓW - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
Kolejka nr 9
2021-05-22/17:00 LKS TWORKÓW - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-05-22/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-05-22/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-05-22/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
Kolejka nr 10
2021-05-29/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-05-29/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-05-29/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-05-29/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 11
2021-06-03/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-06-03/17:00 LKS TWORKÓW - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
2021-06-03/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2021-06-03/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS KRZYŻANOWICE -:-
Kolejka nr 12
2021-06-05/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2021-06-05/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-06-05/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - LKS TWORKÓW -:-
2021-06-05/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
Kolejka nr 13
2021-06-12/17:00 UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2021-06-12/17:00 LKS GRANICA RUPTAWA - LKS CZARNI GORZYCE -:-
2021-06-12/17:00 LKS TWORKÓW - LKS KRZYŻANOWICE -:-
2021-06-12/17:00 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
Kolejka nr 14
2021-06-19/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE -:-
2021-06-19/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS TWORKÓW -:-
2021-06-19/17:00 LKS KRZYŻANOWICE - LKS GRANICA RUPTAWA -:-
2021-06-19/17:00 LKS CZARNI GORZYCE - UNIA RACIBÓRZ SP. Z O.O. -:-
Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Z odmrożenia jakich usług cieszysz się najbardziej?










Oddanych głosów: 930