TS Volley Rybnik: ten sam wynik w trzech setach
0

W 5. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali we własnej hali z MKS-em Andrychów 0:3.

2020-10-25 5012 Autor: ad
Koszykówka, II liga: piąta porażka MKKS-u Rybnik
0

Trwa seria porażek MKKS-u Rybnik, który w 5. kolejce II ligi przegrał piąte spotkanie. Tym razem we własnej hali z KK UR Bozza Kraków.

2020-10-25 4963 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Przegrywali do przerwy, ale zgarnęli 3 punkty! ROW 1964 Rybnik lepszy od MKS-u Kluczbork
0

W 14. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej MKS Kluczbork 3:2, choć do przerwy przegrywali 1:2.

2020-10-24 8543 Autor: ad
Judo, Polonia Rybnik: Dawid Szulik ze złotem OOM
0

Dżudoka Dawid Szulik z Polonii Rybnik został mistrzem Polski juniorów młodszych.

2020-10-23 7541 Autor: ad
Koszykówka - będzie transmisja wideo z meczu RMKS Rybnik - AZS UŚ Katowice
0

Do meczu na szczycie tabeli koszykarskiej II ligi dojdzie w niedzielę w Rybniku. Lider, RMKS podejmie niepokonaną drużynę akademiczek UŚ z Katowic. Z tego spotkania klub przeprowadzi transmisję wideo.

2020-10-23 6272 Autor: tora
MKKS: Marcin Sroka wrócił do Rybnika
0

Porażką II-ligowego MKKS-u Rybnik zakończył się wyjazdowy mecz w Jarosławiu. Do składu naszej drużyny wrócił po latach Marcin Sroka. Przed rybnickimi koszykarzami spotkanie z KK UR Bozza Kraków.

2020-10-21 8310 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie z medalami w Ju-Jitsu Silesian Open
0

W Katowicach została zorganizowana trzecia edycja zawodów Ju-Jitsu Silesian Open. W imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2020-10-21 5699 Autor: ad
Bieg Barbórkowy przenosi się do lasu. Ruszyły zapisy
2

Tegoroczny Bieg Barbórkowy dojdzie do skutku. Zmieni się jednak jego trasa. Zawodnicy nie pobiegną jak do tej pory ulicami Rybnika, a leśnymi traktami. Ruszyły właśnie zapisy.

2020-10-20 11325 Autor: bf
Szermierka: Liliana Porwoł na podium mistrzostw Polski młodzików
2

Udany start w mistrzostwach Polski młodzików ma za sobą szpadzistka RMKS-u Rybnik, Liliana Porwoł.

2020-10-19 6995 Autor: Adam Doliba
Szachy: złoto Martyny Starosty w Puławach
0

Nastoletnia szachistka Martyna Starosta z Jejkowic zdemolowała swoje rywalki w grupie dziewcząt do lat 14 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych w Puławach.

2020-10-19 7354 Autor: ad, źródło: materiały prasowe