Urszula i Stefan Molscy: lekkoatletyczne małżeństwo na medal!
0

22-23 sierpnia w Lublinie odbyły się jubileuszowe XXX Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Masters. W imprezie bardzo dobrze spisała się małżeńska para z Rybnika, Urszula i Stefan Molscy.

2020-09-11 4314 Autor: ad
Motocross: sportowe wakacje Rocha Wujca
0

Bardzo aktywne wakacje ma za sobą młody zawodnik motocrossowy z Rybnika, Roch Wujec.

2020-09-11 5546 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamień Extreme Kids - Rybnik 2020
0

W sobotę 26 września (godz. 11:00-14:00) na terenie ośrodka w Kamieniu zostanie zorganizowana impreza sportowa dla dzieci – Kamień Extreme Kids.

2020-09-10 5592 Autor: ad
Rybnicki kolarz Mikołaj Szulik mistrzem Polski
0

16-letni mieszkaniec Rybnika, Mikołaj Szulik (UKS Avatar), został mistrzem Polski juniorów młodszych ze startu wspólnego.

2020-09-10 5473 Autor: ad
ŚZPN: walkower był słuszny. TS ROW Rybnik nie składa broni
2

Śląski Związek Piłki Nożnej był nieugięty. TS ROW Rybnik przegrał walkowerem z KKS Czarni II Sosnowiec, ponieważ metalowa konstrukcja na boisku nawet po przeniesieniu stwarzała zagrożenie dla piłkarek. Rybnicki klub zapowiada, że nie odpuści osobom, które postawiły przeszkodę, czyli organizatorom Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych OCR.

2020-09-10 9122 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
PGG ROW Rybnik znokautowany na własnym torze. Górą Eltrox Włókniarz Częstochowa!
11

Rybniccy żużlowcy okazali się dziś bardzo gościnni. Nie dość, że użyczyli częstochowianom swojego toru, to jeszcze nie sprawili im większego kłopotu w odniesieniu wyraźnego zwycięstwa.

2020-09-09 11325 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik drugie w Wawrowie
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zajęli drugie miejsce w II rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 85-125cc.

2020-09-09 4160 Autor: ad
Kacper Woryna wystąpił w finale IMP
0

Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) zajął 11. miejsce w finale indywidualnych mistrzostw Polski w Lesznie.

2020-09-08 4641 Autor: ad
Lekkoatleci z Rybnika z medalami mistrzostw województwa śląskiego
0

Lekkoatleci RMKS-u Rybnik i TL ROW Rybnik przywieźli worek medali z mistrzostw województwa śląskiego.

2020-09-07 4169 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Skutery wodne: Amanda Karasek mistrzynią Europy
0

Rybniczanka Amanda Karasek została mistrzynią Europy skuterów wodnych w klasie Runabout GP4 Ladies.

2020-09-06 9855 Autor: ad, źródło: PZMWiNW