TL ROW Rybnik z medalem mistrzostw Polski w biegu na 10 km
1

Drużyna TL ROW Rybnik wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski w biegu na 10 km.

2020-09-21 3854 Autor: ad
ROW 1964 wygrał w Goczałkowicach (wideo)
0

W 9. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 3:2.

2020-09-20 6257 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: Szymon Ludwiczak z Rybek Rybnik wicemistrzem Polski
0

Na torze w Chwałowicach wicemistrzem Polski w miniżużlu został zawodnik Rybek Rybnik, Szymon Ludwiczak.

2020-09-20 5027 Autor: ad
Krzysztof Klonek na ławce trenerskiej TS ROW Rybnik
0

Ciekawy transfer w kadrze trenerskiej TS ROW Rybnik. Drużynę juniorek poprowadzi Krzysztof Klonek.

2020-09-17 9527 Autor: ad
Finał MMPPK: „Rekiny” na szóstym miejscu
0

Dziś na torze przy ul. Gliwickiej został rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na swoim torze młode „Rekiny” zajęły szóste miejsce.

2020-09-17 3999 Autor: ad
Mistrzowie Śląska w Grupie Kolarskiej Viktoria Rybnik
0

Bardzo dobry wynik w mistrzostwach Śląska w kolarstwie górskim zaliczyła Grupa Kolarska Viktoria Rybnik.

2020-09-16 5600 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dawid Piestrzyński piąty w Rybniku
0

Na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku został zorganizowany turniej o Puchar Ekstraligi 250 cc.

2020-09-16 4819 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: mistrzowie Śląska z RMKS-u Rybnik
4

W mistrzostwach Śląska juniorów młodszych w Siemianowicach Śląskich bardzo dobrze spisali się szpadziści RMKS-u Rybnik.

2020-09-15 5768 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Business Champions League 2020/21
0

Czy Biedronka Team obroni tytuł mistrzowski z poprzedniej edycji „Business Champions League”? O tym przekonamy się już wkrótce!

2020-09-15 4852 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik pokonał w sparingu Olimpię Wodzisław
0

Wynikiem 49:39 dla gospodyń zakończył się mecz sparingowy RMKS Rybnik z Olimpią Wodzisław rozegrany w poniedziałek 14 września w hali w Boguszowicach. Dla obydwu zespołów spotkanie było elementem przygotowań do sezonu II ligi koszykówki kobiet.

2020-09-15 4925 Autor: Tomasz Raudner