Judo: Dawid Szulik z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
2

Świetny występ podczas mistrzostw Polski młodzików w Jastrzębiu-Zdroju zanotował Dawid Szulik z Polonii Rybnik. Po sześciu zwycięskich pojedynkach potwierdził, że jest najlepszym w tej chwili młodzikiem w Polsce. Złoty medal zdobyty w Jastrzębiu-Zdroju to już trzeci krążek w jego karierze. Wcześniej, kolejno w 2017 i 2018 roku, zdobywał brąz.

2019-10-22 32634 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik kuźnią reprezentantek Polski
0

Dwie 17-letnie zawodniczki TS ROW Rybnik dostały powołanie na konsultację kadry Polski juniorek U-19. Martyna Guzik i Katarzyna Kubik to najmłodsze zawodniczki podstawowego składu liderek I ligi piłki nożnej kobiet.

2019-10-22 15374 Autor: ad
Szermierka: szablistki IKS Bushido tuż za podium w Milanówku
0

W sobotę 19 października w Milanówku odbyła się druga edycja zawodów szermierczych - Milanowska Szabla 2019. W imprezie rywalizowali Alina Wolny i Katarzyna Matras z IKS Bushido Rybnik.

2019-10-21 13974 Autor: ad
MKKS Rybnik w finale Polish Youth Hoop Heroes
0

Duży sukces odniosła drużyna kadetów młodszych MKKS-u Rybnik. Chłopcy w turnieju półfinałowym w Warszawie wywalczyli awans do przyszłorocznego finału Polish Youth Hoop Heroes. To nieoficjalne mistrzostwa Polski dla tej kategorii wiekowej.

2019-10-21 19261 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Roland Buchała ponownie trenerem ROW-u
9

Michał Podolak został odwołany z pełnienia funkcji trenera ROW 1964 Rybnik. Jego miejsce zajął ponownie Roland Buchała.

2019-10-21 24318 Autor: bf
Klasa okręgowa: porażki drużyn z Rybnika
1

13. kolejka 3. grupy klasy okręgowej „ZINA Racibórz-Rybnik” okazała się pechowa dla drużyn z naszego miasta.

2019-10-20 16584 Autor: ad
TS Volley Rybnik przegrał, ale awansował na 2. miejsce
0

TS Volley Rybnik przegrał z AZS-em Politechniki Opolskiej 2:3, ale dzięki wywalczonemu punktowi awansował na pozycję wicelidera 5. grupy II ligi.

2019-10-20 15995 Autor: ad
Judo: Piotr Kuczera z brązowym medalem w Wuhan
0

Podczas 7. Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Wuhan brązowy medal wywalczył dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera.

2019-10-20 18748 Autor: ad
Koszykówka: cenne zwycięstwo RMKS w Katowicach
0

Wynik tego meczu może być kluczowy dla końcowej tabeli – mówił przed wyjazdowym pojedynkiem z AZS Katowice Grzegorz Korzeń. Trener RMKS może być zadowolony, gdyż jego podopieczne wygrały z akademiczkami 64:55 i awansowały na pierwsze miejsce w tabeli.

2019-10-20 16038 Autor: Tomasz Raudner