Koszykówka: do Rybnika przyjeżdża faworyt, ciężkie zadanie przed RMKS
0

Przed RMKS Rybnik pierwszy mecz w sezonie II ligi koszykówki na własnym parkiecie. Rybniczanki podejmą Zagłębie Sosnowiec będące jednym z faworytów do wygrania ligi.

2019-10-11 17367 Autor: Tomasz Raudner
Mateusz Tudzież (PGG ROW Rybnik) trzecim rycerzem speedwaya w Zielonej Górze
0

Mateusz Tudzież z PGG ROW-u Rybnik stanął na podium w Memoriale Rycerzy Speedwaya.

2019-10-10 18750 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: Szymon Masarczyk mistrzem sezonu w Meteoryt Cup
0

Szymon Masarczyk (klasa 65cm3), nad którym patronat medialny sprawuje portal Rybnik.com.pl, zwyciężył w bardzo licznie obsadzonym cyklu czeskich zawodów Meteoryt Cup.

2019-10-10 17230 Autor: ad, źródło tekstu: Alek Skoczek, x-cross.pl
Losowanie Pucharu Polski Podokręgu Rybnik: ROW 1964 Rybnik trafił na Odrę Wodzisław
0

Dziś odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

2019-10-10 16286 Autor: ad
Grand Slam w judo: Agata Perenc z Polonii Rybnik piąta w Rio de Janeiro
0

Agata Perenc z Polonii Rybnik zajęła piąte miejsce w kat. 52 kg zawodów Grand Slam w judo w Rio de Janeiro.

2019-10-10 10788 Autor: ad
Wspólna akcja rybnickich klubów piłkarskich
3

Kilka dni temu na miejskich billboardach zawisły plakaty z piłkarzem Marcinem Wodeckim (ROW 1964 Rybnik) i piłkarką Weroniką Parzych (TS ROW Rybnik).

2019-10-09 24382 Autor: ad
Żużel: składy na mecz Polska vs. Reszta Świata w Rybniku. Są jeszcze bilety!
5

W sobotę 12 października na stadionie żużlowym w Rybniku reprezentacja Polski zmierzy się z Resztą Świata. Są jeszcze bilety na to spotkanie!

2019-10-08 17687 Autor: ad
Boks: puchar prezydenta pojechał do Sosnowca
0

W dniach 5-6 października podczas XIX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Józefa Cyrana o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika wystąpili zawodnicy klubów RMKS Rybnik i Rybnik Boxing.

2019-10-08 16119 Autor: ad
Kolarstwo: mistrz Polski z Rybnika
0

Kolarze rybnickiej grupy Hurom BDC Development zdobyli złoty medal Mistrzostw Polski Drużyn i Par.

2019-10-07 17758 Autor: ad, źródło: materiały prasowe