MG Rally Group w 43. Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej
0

W dniu 25 listopada 2017 w Super KJS, w rajdzie towarzyszącym 43. Barbórce Cieszyńskiej, który był ostatnim rajdem w kalendarzu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska wystartował zespół MG Rally Group, nad którym patronat medialny sprawuje portal Rybnik.com.pl.

2017-11-30 7723 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Turniej w Berlinie zdobyty przez Kejza Team
0

Dwóch weteranów z Kejza Team Rybnik wróciło z Berlina z czterema medalami.

2017-11-29 13835 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Monster Akademia: Daniel Jonderko mistrzem Polski
0

Wielki sukces „Monsterów” w mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Klub z Rybnika zdobył dwa medale – złoto i brąz.

2017-11-28 11531 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW Rybnik: ruszyły zielono-czarne Mikołajki
0

Kibice przynosili prezenty dla dzieciaków z oddziału pediatrii rybnickiego Szpitala Wojewódzkiego nr 3, a klub w rewanżu przekazywał niepowtarzalne pamiątki związane z ROW-em Rybnik.

2017-11-27 7491 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik: „futsalowe szachy” w Słomnikach
0

Osłabione dziewczyny z TS ROW Rybnik walczyły w sobotę w Słomnikach z Wandą. Trener miał do dyspozycji tylko 8 zawodniczek z pola.

2017-11-27 10159 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik: aż 9 goli w Elblągu. Przed piłkarzami przerwa zimowa
7

W ostatnim meczu w tym roku piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 3:6.

2017-11-26 9259 Autor: ad
Derby dla Rybnika! TS Volley liderem II ligi
0

Po zwycięstwie w derbach z Górnikiem Radlin i porażce Jaworzna w Kętach siatkarze TS Volley Rybnik objęli prowadzenie w tabeli II ligi.

2017-11-26 8530 Autor: ad
MŚ w ju jitsu: brąz M. Wowry i W. Lechowicz w Kolumbii
0

Martyna Wowra i Wiktoria Lechowicz z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego zdobyły brązowe medale mistrzostw świata w Kolumbii.

2017-11-25 12426 Autor: Adam Doliba
Dzieci z Kejza Team walczyły w Sosnowcu
0

Najmłodsi dżudocy Kejza Team Rybnik startowali w międzynarodowym turnieju w Sosnowcu.

2017-11-24 13723 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RCSW Fighter z medalami Mazovia Masters Cup
0

XI Puchar Taekwon-do ITF Mazovia Masters Cup Ciechanów już za nami. W imprezie wzięli udział reprezentanci RCSW Fighter Rybnik, którzy zdobyli łącznie 10 medali.

2017-11-24 9532 Autor: ad, źródło: materiały prasowe