ROW Rybnik podejmie ŁKS. Będzie pierwsza wyjazdowa porażka łodzian w II lidze?
1

W tym sezonie na wyjeździe ŁKS Łódź jeszcze nie przegrał. Czy stanie się to po raz pierwszy na stadionie w Rybniku? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

2017-11-15 5239 Autor: Adam Doliba
Niedobczyce: pamiętacie piłkarza Rymera, J. Trzeciaka?
0

W Domu Kultury w Rybniku-Niedobczycach zostanie zorganizowane spotkanie z Jackiem Trzeciakiem - legendarnym kapitanem Rymera w latach 1996-99.

2017-11-17 6429 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ratownictwo wodne: WOPR Rybnik w finale GP Polski
0

Reprezentanci WOPR Rybnik przywieźli medale z GP Polski w ratownictwie wodnym. Kto stanął na podium?

2017-11-17 10470 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
„Królowie Ringu” z RCSW Fighter walczyli w Krakowie
0

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sportów Walki Fighter po raz kolejny wzięli udział w zawodach ligowych muay thai, pt. „Królowie Ringu” w Krakowie.

2017-11-16 6873 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
W Knurowie najlepiej boksowały dziewczyny z Rybnika
0

W XIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Jerzego Krasnożona w Knurowie zawodnicy sekcji bokserskiej RMKS-u Rybnik zdobyli drużynowo trzecie miejsce. W imprezie wzięło udział 26 klubów z Rosji, Białorusi, Słowacji, Czech, Niemiec i Polski.

2017-11-15 9134 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kickboxing: Absortio Gym najlepszy w Polsce
0

W Gliwicach odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski w Kickboxingu organizacji WFMC. Łącznie rybnicki klub Absortio Gym zdobył 15 medali, w tym 5 złotych, 3 srebrne i 7 brązowych.

2017-11-15 12714 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW Rybnik: Max Fricke przenosi się do Wrocławia
3

Do późnych godzin wieczornych trwały rozmowy pomiędzy ROW-em Rybnik i Betardem Spartą Wrocław na temat przyszłości Maxa Fricke. Ostatecznie Australijczyk będzie występował w drużynie z Wrocławia.

2017-11-15 14327 Autor: ad
Żużel: Andriej Karpow wraca do Rybnika
2

Udało się ostatecznie sfinalizować umowę na sezon 2018 z Andriejem Karpowem. Tym samym Ukrainiec w przyszłym roku będzie startować z „Rekinem” na piersi.

2017-11-14 9464 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Futsal kobiet: „eliminacje są dla mnie skandaliczne”
4

Mocnym akcentem rozpoczęły rywalizację w hali futsalistki TS ROW Rybnik.

2017-11-14 9168 Autor: ad
RKP ROW Rybnik 2005: beniaminek zgarnia pulę
1

Nie dalej niż w czerwcu młodzi piłkarze rocznika 2005 RKP ROW Rybnik cieszyli się z awansu do II Ligi Wojewódzkiej Młodzików Starszych, a w miniony weekend przypieczętowali promocję do I ligi, pokonując w decydującym spotkaniu innego pretendenta do awansu – BTS Rekord Bielsko-Biała 2:0.

2017-11-14 11234 Autor: ad, źródło: materiały prasowe