Żużel: przedsprzedaż biletów na mecz z Toruniem
0

W niedzielę 12 czerwca czekają nas kolejne emocje związane ze startem rybnickiej drużyny w PGE Ekstralidze. O godzinie godz. 15:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej rozpocznie się mecz z Get Well Toruń. To już trzecie podejście do tego meczu - dwie pierwsze próby w kwietniu storpedowała pogoda.

2016-06-08 6473 Autor: Adam Doliba
Szachy: Zuzanna Gaszka wicemistrzynią Polski
0

W Suchedniowie zakończyły się mistrzostwa Polski do lat 6 i 7 w szachach. Srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski do lat 7 wywalczyła Zuzanna Gaszka z MKSz Rybnik.

2016-06-09 11989 Autor: Adam Doliba
Międzynarodowy Turniej Bokserski „Czarne Diamenty” po raz pierwszy w Rybniku
0

Sekcja bokserska RMKS-u Rybnik zaprasza na 40. Międzynarodowy Turniej Bokserski „Czarne Diamenty”.

2016-06-07 5059 Autor: Adam Doliba
Kamień: IV edycja Dni Przyjaciół Piłki Nożnej
0

W czwartą rocznicę UEFA EURO 2012 spotykamy się na boiskach, żeby rozegrać mecze pod wspólnym hasłem: „Razem wygrywamy z rakiem piersi - Pokażmy rakowi piersi Różową Kartkę Życia”.

2016-06-06 5902 Autor: Adam Doliba
Euro 2016 dla Dzielnic: grupy turnieju finałowego
1

Do turnieju Euro 2016 dla Dzielnic zgłosiło się 9 drużyn - Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Grabownia, Kłokocin, Ochojec, Północ, Smolna, Stodoły.

2016-06-07 9065 Autor: Adam Doliba
Nasi lekkoatleci z 15 medalami mistrzostw Śląska
0

W miniony weekend w Częstochowie odbyły się mistrzostwa Śląska seniorów, juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce. Reprezentanci rybnickich klubów (TL ROW i RMKS) zdobyli w nich łącznie 15 medali!

2016-06-08 8611 Autor: Adam Doliba
Półmaraton Energetyków: na mecie czekała stacjonata
0

W minioną niedzielę 5 czerwca odbył się Półmaraton Energetyków zorganizowany przez Sekcję Biegów Długodystansowych Energetyk Rybnik działającą przy Fundacji EDF Polska.

2016-06-08 10622 Autor: Adam Doliba
RKP ROW: rocznik 2005 wygrał w Brunszwiku
0

W dniach 3-5 czerwca ekipa RKP ROW Rybnik rocznika 2005 brała udział w turnieju piłkarskim Loewen Cup w niemieckim Brunszwiku. Podopieczni Kamila Zasady zwyciężyli w tych zawodach pokonując 13 innych ekip rówieśników z rejonu Brunszwiku, Hamburga, Salzgitter i Magdeburga.

2016-06-08 9267 Autor: Adam Doliba
Siatkówka plażowa: Prudel i Fijałek medalistami mistrzostw Europy
0

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź) wywalczyli w szwajcarskiej miejscowości Biel brązowy medal mistrzostw Europy w siatkówce plażowej.

2016-06-05 10061 Autor: Adam Doliba
Adam Kuśka wicemistrzem Polski w triathlonie
0

Triathlon staje się coraz bardziej popularnym sportem w naszym regionie. Zawodników ciągle przybywa, a wraz z nimi kolejne wyniki. – Trenuję sam, bez pomocy trenera. Wiedzę dotyczącą treningu sportowego zdobywam z literatury – mówi 24-letni rybniczanin, Adam Kuśka.

2016-06-04 15107 Autor: Adam Doliba