Żużel: wrocławianie lepsi od rybniczan
6

W dzisiejszym meczu na torze w Poznaniu żużlowcy ROW-u przegrali z Betardem Spartą Wrocław 39:51.

2016-06-19 11127 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
RKJJS mistrzem Polski młodzieżowców
0

Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego został drużynowym mistrzem Polski młodzieżowców w ju jitsu - ne waza.

2016-06-19 12930 Autor: Adam Doliba
IKS Bushido: czwórka szermierzy w MP
0

W miniony weekend w Koninie odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski młodzików w szabli. W zawodach wzięło udział łącznie ponad 150 zawodniczek i zawodników, w tym czwórka szermierzy IKS Bushido Rybnik.

2016-06-17 9139 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
BCL: w finale decydowały rzuty karne. Kto wygrał?
0

W Wodzisławiu Śląskim odbyło się prawdziwe „święto piłkarskie” amatorów piłki nożnej pt. „Wielki finał Decathlon Business Champions League”. Przy ul. Bogumińskiej na świetnie przygotowanej trawiastej murawie i w świetle jupiterów uczestnicy turnieju rozegrali trzy finałowe turnieje.

2016-06-17 8489 Autor: materiały prasowe
El. MIMP: awans K. Woryny i R. Chmiela
0

Na torach w Świętochłowicach, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim zostały rozegrane eliminacje do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans w Świętochłowicach wywalczyli Kacper Woryna i Robert Chmiel. Gorzej w Łodzi poszło Kamilowi Wieczorkowi.

2016-06-17 7345 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Cztery medale MP! Taekwon-do Feniks-Arete najwyżej wśród śląskich klubów
0

W ubiegły weekend zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do Feniks Arete reprezentowali klub i nasze miasto w Mistrzostwach Polski Seniorów Taekwon-do ITF w Białej Podlaskiej. Czteroosobowa ekipa w składzie: Laura Nitner, Arkadiusz Michalski, Mariusz Michalski oraz Patryk Kolarczyk przywiozła aż cztery medale.

2016-06-17 11462 Autor: Adam Doliba
Sz. Wuwer z medalem mistrzostw Polski w BJJ
0

Monster Akademia - Rio Grappling Club Rybnik może pochwalić się kolejnym sukcesem swojego zawodnika.

2016-06-16 12503 Autor: Adam Doliba
Żużel: Robert Chmiel dwukrotnie na podium
0

We wtorek i środę na stadionie przy ul. Gliwickiej odbyło się zaległe zgrupowanie zaplecza kadry juniorów.

2016-06-16 9221 Autor: Adam Doliba
Rybnik Summer Cup 2016 już w ten weekend
0

18 i 19 czerwca zostaną rozegrane regaty match racingowe Rybnik Summer Cup zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata ISAF w ramach cyklu Polish Match Tour.

2016-06-16 5030 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Triathlon 1/4 Ironman: podium Adama Kuśki
0

W minioną niedzielę rybniczanin Adam Kuśka startował w zawodach triathlonowych na dystansie 1/4 Ironman (950m pływanie - 45km rower - 10,55km bieg) w ramach cyklu Etixx Silesiaman Triathlon.

2016-06-16 8892 Autor: Adam Doliba