W 71. minucie w Bytomiu nastały ciemności. Po chwili zapaliła się jedna lampa, która oświetliła pole karne.
0

ROW 1964: po awarii oświetlenia w Bytomiu szybko padły dwa gole

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali w Bytomiu z Polonią 1:1. Momentem przełomowym w meczu była... awaria oświetlenia w 71. minucie.

2015-08-26 7060 Autor: Adam Doliba
0

Miniżużlowy weekend w Chwałowicach

W najbliższy weekend na torze w Chwałowicach zostaną zorganizowane dwie imprezy miniżużlowe.

2015-08-26 4202 Autor: Adam Doliba
0

Defenders: otwarty trening speedballowy

Rybnickie Stowarzyszenie Paintballowe Defenders zaprasza na pierwszy otwarty trening speedballowy.

2015-08-24 3399 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

World Tour Grand Slam w Long Beach: Brzostek i Prudel odpadli w 1/8 finału

Rybniczanie Monika Brzostek i Mariusz Prudel pożegnali się z turniejem w Long Beach na etapie 1/8 finału.

2015-08-24 2838 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
14

M. Figura: Henryk Frystacki nadawałby się na prezesa ROW-u

Gościem kolejnego wydania programu "Dziękuję, nie słodzę" jest Magdalena Figura - sędzia piłkarska i rzecznik prasowa KS ROW 1964 Rybnik. Wacław Wrana wypytywał swojego gościa m.in. o to, kto powinien zostać nowym prezesem ROW-u.

2015-08-24 8259 Autor: Redakcja
0

ŻKS ROW drugi po rundzie zasadniczej. W półfinałach czeka Ostrovia

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Nice Polskiej Ligi Żużlowej rybniczanie przegrali na wyjeździe z Lokomotivem Daugavpils 35:54. W półfinałach na ŻKS ROW Rybnik czeka Ostrovia.

2015-08-24 5496 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
5

Kotwica lepsza od ROW-u 1964 Rybnik

KS ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Kotwicą. Tym samym piłkarze z Kołobrzegu odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

2015-08-22 6945 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Upalny 13. Maraton Energetyków

Za nami 13. edycja Maratonu Energetyków, w ramach którego zostały zorganizowane trzecie mistrzostwa pracowników EDF w maratonie i nordic walking. Imprezę zorganizował biegowy klub SBD Energetyk Rybnik działający przy Fundacji EDF Polska.

2015-08-22 4036 Autor: materiały prasowe organizatora