Kamil Wieczorek, Kacper Woryna i Robert Chmiel
0

Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów: udane starty Woryny i Wieczorka

Rybniccy młodzieżowcy wzięli udział w dwóch kolejnych turniejach Zaplecza Kadry Juniorów.

2015-08-21 4206 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Krzysztof Klimek - I miejsce, Maksymilian Muś - II miejsce, Jakub Grycman - piąte miejsce
0

GK Viktoria: drugie miejsce pomimo braku powietrza w tylnym kole

W ubiegłą sobotę kolejny udane starty w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski w Białej koło Prudnika zaliczyli podopieczni Grupy Kolarskiej Viktoria Rybnik.

2015-08-20 6633 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Kolejne mistrzostwo Polski w triathlonie dla Ewy Bugdoł

Urodzona w Rybniku Ewa Bugdoł, wielokrotna mistrzyni Polski w triathlonie na dystansie długim, ponownie zatriumfowała. Sponsorowana przez RAFAKO S.A. zawodniczka zdobyła siódme Mistrzostwo Polski w Triathlon Stronie Śląskie na Dystansie Długim ITU (20).

2015-08-20 5065 Autor: Magdalena Matusik, Adventure Media
0

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek mistrzami Polski w siatkówce plażowej

Rybniczanin Mariusz Prudel i jego kolega Grzegorz Fijałek potwierdzili dominację na krajowych boiskach.

2015-08-19 4920 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

ROW 1964 poległ w Tychach. Trzeba szukać punktów na Pomorzu

Nie udał się piłkarzom ROW-u 1964 Rybnik mecz wyjazdowy ze spadkowiczem w Tychach. Nasza drużyna przegrała z tamtejszym GKS-sem 1:3.

2015-08-18 3705 Autor: Redakcja
0

Amatorska Liga Piłki Siatkowej: nowy sezon, nowa nazwa

W związku ze zmianą sponsora głównego od sierpnia Amatorska Liga Piłki Siatkowej Leon Internet zmieniła nazwę na Amatorską Ligę Piłki Siatkowej Atlas Tours.

2015-08-17 5085 Autor: KB, źródło: Amatorska Liga Piłki Siatkowej
0

MTB Silesia Rybnik zdobywa kolejne trofea

Zawodnicy MTB Silesii spisali się na zawodach Pucharu Polski MTB 2015. Jakie zajęli miejsca?

2015-08-17 4713 Autor: kb, źródło: MTB Silesia
5

Rybniczanin współautorem rekordu Polski w skoku spadochronowym!

Możemy mieć powód do dumy. Szymon Szpitalny – mieszkaniec Rybnika znalazł się wśród 100 polskich spadochroniarzy, którzy 13 sierpnia utworzyli podniebną figurę w narodowych, biało-czerwonych barwach. W ten sposób na stałe zapisali się w annałach spadochroniarstwa z rekordem Polski!

2015-08-17 7707 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
0

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej: duet Brzostek - Kołosińska bezkonkurencyjny

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek wraz Kingą Kołosińską zdobyły w Krakowie w turnieju kobiet złote medale ORLEN Finału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej. W decydującym meczu najlepszy duet kobiecy w naszym kraju pokonał Wardak-Wiatr 2:0 (21:10, 21:11). Po brązowy medal sięgnęły Joanna Gruszczyńska i Karolina Baran.

2015-08-16 9309 Autor: bf, źródło: pzps.pl, zis.krakow.pl
Sailing Team Rybnik
0

Polska Ekstraklasa Żeglarska: 4. miejsce dla INŻBUD-u Rybnik KS Górnik Boguszowice w finale regat

INŻBUD Rybnik zajął czwarte miejsce podczas IV Rundy Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Wyprzedziły go kluby z Sopotu, Iławy i Szczecina. Tym samym klub żeglarski z Rybnika jest w tej chwili na piątym miejscu w końcowej klasyfikacji Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej 2015.