0

Basket ROW: dwie porażki i jedna wygrana w Lublinie

Basket ROW Rybnik zajął 3. miejsce w turnieju o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

2014-09-14 3367 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

7. Tour de Rybnik już w niedzielę

Do kolejnej edycji wyścigu kolarskiego Tour de Rybnik pozostało kilka dni. To najlepsza okazja żeby zaprezentować najciekawsze informacje dla kibiców oraz kolarzy.

2014-09-09 8604 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Finał MIMP: K. Woryna bez medalu

Kacper Woryna zajał 10. miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2014-09-13 4360 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
0

ŻKS ROW: baraże tydzień później

Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła szczegóły kalendarza na końcówkę sezonu. Trzy zmiany dotyczą rybnickiej drużyny.

2014-09-13 5236 Autor: Adam Doliba
1

BMX Racing: Sz. Biadacz mistrzem Polski

W Nowej Soli odbyły się Mistrzostwa Polski BMX Racing 2014. W imprezie wystąpili zawodnicy z całego kraju, w tym także z Rybnika. Przypomnijmy, że od 2008 roku BMX Racing jest dyscypliną olimpijską.

2014-09-13 8891 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Energetyk ROW: pewne zwycięstwo z Wisłą

W 8. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na własnym stadionie z Wisłą Puławy 3:0. Gole zdobyli Sebastian Musiolik, Mateusz Bodzioch i Mariusz Muszalik.

2014-09-12 6528 Autor: Adam Doliba
0

Tour de Rybnik: czekają na CCC Polsat Polkowice

Siódma edycja Tour de Rybnik już w najbliższą niedzielę. Do Rybnika zjadą się praktycznie wszystkie ekipy z czołówki polskiego peletonu.

2014-09-12 4854 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Frisbnik mistrzem Polski do lat 19

Rybnicka drużyna Frisbnik została pierwszym młodzieżowym mistrzem Polski w Ultimate Frisbee.

2014-09-11 3828 Autor: ad, źródło: materiały prasowe