1

Energetyk ROW w 1/16 finału Pucharu Polski. „Legia byłaby fantastycznym rywalem”

W I rundzie Pucharu Polski Energetyk ROW pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Szymon Sobczak i Sebastian Musiolik.

2014-08-12 7007 Autor: Adam Doliba
Adam Rener, Marek Grabowski, Justyna Zielonka, Magdalena Radwan i Kazimierz Mikołajec
3

Basket ROW: koszykarki po pierwszych wspólnych zajęciach. „Tutaj dobrze się gra i trenuje”

Koszykarki Basketu ROW Rybnik rozpoczęły wspólne treningi przed sezonem 2014/2015. Na razie w krajowym składzie. Zawodniczki zagraniczne dołączą 1 września. Sezon rozpocznie się 4 października.

2014-08-12 8160 Autor: Adam Doliba
0

Kibice ROW-u w Katowicach: ich postawa „może być wzorem dla innych grup kibicowskich”

Kibice ROW-u zostali pochwaleni za organizację wyjazdu do Katowic i wzorowe zachowanie podczas meczu w Rozwojem.

2014-08-12 8232 Autor: ad
0

Energetyk ROW: przed nami I runda Pucharu Polski. Do Rybnika przyjedzie Siarka

Piłkarze ROW-u rozpoczynają walkę w Pucharze Polski. Ich pierwszym rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg.

2014-08-11 3554 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
3

ŻKS ROW lepszy od lidera. Szombierski wyciągnął stary silnik

W 12. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej rybniczanie pokonali na własnym torze lidera, PGE Marmę Rzeszów 48:42. Kibice zobaczyli ciekawe widowisko, w którym było wiele mijanek. Najskuteczniejszym zawodnikiem ŻKS-u ROW był Vaclav Milik (12 punktów).

2014-08-10 9805 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 8303 Autor: Adam Doliba
1

Żużel: Kacper Woryna trzeci w finale Brązowego Kasku

Rybnicki żużlowiec Kacper Woryna stanął na podium w finale turnieju o Brązowy Kask.

2014-08-09 3404 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
5

ŻKS ROW podejmie lidera. Tańsze bilety dla wypoczywających na „Rudzie”

W 12. kolejce Nice PLŻ rybniccy żużlowcy zmierzą się liderem i głównym faworytem do awansu, PGE Marmą Rzeszów.

2014-08-07 5938 Autor: ad
0

Rybek 2014: stwórz drużynę i zagraj w turnieju piłkarskim

W ramach akcji „Lato w mieście” zostanie zorganizowany turniej piłkarski „Rybek 2014”.

2014-08-06 4997 Autor: ad, źródło: materiały prasowe