Milik i Woryna na specjalnie przygotowanych kubkach
0

Kup program i wygraj skuter

Organizatorzy finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów przygotowali dla kibiców wiele atrakcji.

2014-08-29 5973 Autor: Adam Doliba
2

TS Volley: R. Szymura weźmie udział w mistrzostwach Europy juniorów

Wychowanek TS Volley Rybnik, Rafał Szymura, otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski.

2014-08-28 3533 Autor: Adam Doliba
0

Rybek 2014: poznaj zwycięzców

Przedstawiamy wyniki turnieju piłkarskiego „Rybek 2014”, który został rozegrany w miniony weekend.

2014-08-27 7427 Autor: ad
6

Energetyk ROW: „Z nieba do piekła”. Pierwszy gol Jarki

– Z nieba do piekła – słowa Dawida Jarki są najlepszym podsumowaniem meczu Energetyka ROW Rybnik ze Zniczem Pruszków.

2014-08-27 6460 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: w środę do Rybnika przyjedzie Znicz Pruszków

W ramach 5. kolejki II ligi piłkarze ROW-u podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej Znicza Pruszków.

2014-08-25 3935 Autor: Adam Doliba
1

Kto wygrywał poprzednie edycje TdR? Ile wynosi pula nagród finansowych?

Już we wrześniu na ulice naszego miasta wyjadą kolarze rywalizujący w Tour de Rybnik. My przypominamy dotychczasowych zwycięzców wyścigu.

2014-08-27 4157 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: mistrzostwa Polski bez Mariusza Prudla

Dziś w Krakowie rozpoczynają się mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Niestety do rywalizacji nie przystąpi Mariusz Prudel. Kibicom z naszego miasta pozostało dopingowanie rybniczanki, Moniki Brzostek.

2014-08-26 3928 Autor: Adam Doliba, źródło: pzps.pl
0

Bilety w przedsprzedaży dostępne od czwartku

W czwartek 28 sierpnia rozpocznie się przedsprzedaż biletów na finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu.

2014-08-27 7607 Autor: Adam Doliba
0

Skat: puchar posła trafił w ręce mieszkańca Wodzisławia Śląskiego

Turniej o puchar posła Marka Krząkały w rybnickim „Okrąglaku” na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez „szkaciorzy” w naszym regionie.

2014-08-25 4420 Autor: ad
4

ŻKS ROW rozgromił Start Gniezno. Komplet Kacpra Woryny

Tego nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści. ŻKS ROW odrobił 30-punktową stratę z Gniezna i dzięki zwycięstwu ze Startem 68:22 zdobył punkt bonusowy. Na stadionie przy ul. Gliwickiej najskuteczniejszy był Kacper Woryna, który wywalczył dla rybniczan komplet punktów.

2014-08-24 7529 Autor: Adam Doliba