0

Oprócz mężczyzn wyciskały również kobiety

Na siłowni znajdującej się na terenie hali widowiskowo-sportowej w Rybniku – Boguszowicach odbyły się zawody siłowe pod nazwą „Rybnicki WIP”, czyli wyciśnij i przysiądź.

2011-12-08 7004 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
17

Żużel: kup gadżet, wspomóż klub

Kibice „Rekinów” próbują ratować rybnicki żużel.

2011-12-08 5719 Autor: Redakcja
4

Zobacz, jak najsilniejszy rybniczanin będzie wyciskał 300 kg!

Wielokrotny rekordzista świata w wyciskaniu sztangi leżąc, Adam Kozłowski, znowu w akcji!

2011-12-08 5975 Autor: Adam Doliba
3

Koszykarki pomogły Mikołajowi. Pluszaki trafiły do dzieci

Koszykarki ROW-u Rybnik odwiedziły dzieci przebywające w szpitalu w Orzepowicach.

2011-12-07 6660 Autor: Adam Doliba
MARAT - Praktiker Rybnik 14:4
0

HLB: Marat rozbił Praktikera

Pojedynek pomiędzy drużynami Elektrowni Rybnik oraz OBI Jastrzębie Zdrój rozpoczął VI kolejkę spotkań Halowej Ligi Biznesu.

2011-12-07 5309 Autor: Marcin Maguda - HLB
Dobry mecz przeciwko AZS-owi rozegrała Aldona Morawiec (nr 11)
0

KK ROW: rybniczanki wygrały, ale nie awansowały

W rewanżowym meczu II rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik pokonał KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 52:51. W pierwszym meczu gorzowianki wygrały 72:65 i to one awansowały do kolejnej rundy.

2011-12-06 5629 Autor: Adam Doliba
0

Dwa rekordy podczas Biegu Barbórkowego

Arkadiusz Gardzielewski w kategorii mężczyzn oraz Wioletta Frankiewicz w kategorii kobiet to zwycięzcy tegorocznego Biegu Barbórkowego organizowanego po raz siódmy w Rybniku. Obie osoby pobiły rekordy w swoich kategoriach podczas niedzielnych zawodów.

2011-12-06 4439 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Kamil Kostecki, kapitan rybnickiej drużyny spotka się z kibicami
1

Piłkarze i trener ROW-u spotkają się z kibicami

Nadszedł czas podsumowań. Swoją analizę rundy jesiennej przedstawią piłkarze i trener Energetyka ROW Rybnik.

2011-12-05 4671 Autor: Redakcja
Miniony sezon był dla Mariusza Prudla bardzo udany
1

M. Prudel wśród najlepszych siatkarzy plażowych na świecie

Bardzo dobra gra Mariusza Prudla została dostrzeżona przez Międzynarodową Federację Siatkówki (FIVB).

2011-12-05 4814 Autor: Adam Doliba
Sybil Dosty - 10 punktów i 14 zbiórek w meczu z ŁKS-em
6

KK ROW: punktowały tylko Amerykanki. Emocje do ostatniej sekundy!

Po bardzo emocjonującym meczu KK ROW Rybnik pokonał w 11. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy ŁKS Siemens AGD Łódź 56:55.

2011-12-04 7606 Autor: Adam Doliba