10

Żużel: rybniczanie zakończyli sezon na 6. miejscu

Główna Komisja Sportu Żużlowego przyznała rybnickim „Rekinom” walkower 40:0 za mecz z Orłem Łódź.

2011-08-20 6189 Autor: Redakcja
W trzecim meczu na własnym boisku piłkarze ROW-u zmierzą się z MKS-em Kluczbork
8

Energetyk ROW: z MKS-em przy światłach

Kolejnym rywalem piłkarzy Energetyka ROW Rybnik będzie MKS Kluczbork.

2011-08-19 5221 Autor: Adam Doliba
0

Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Ruda się uda”

Zapraszamy do udziału w XXII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym im. Kazimierza Kalusa „Ruda się uda”. Hasło tegorocznego spływu to „Trzeźwość – pełnia rekreacji”.

2011-08-19 9926 Autor: Redakcja
0

Speedrower: dwóch Jakubiaków na podium

W Otwartych Mistrzostwach Rybnika w speedrowerze Jakub Jakubiak zajął drugie miejsce. Wśród juniorów również drugi był Marcin Jakubiak.

2011-08-18 8382 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
1

Miniżużel: dziewczyna lepsza od kilku chłopaków

Kacper Woryna został najlepszym zawodnikiem w turnieju z okazji 10-lecia Rybek Rybnik. W turnieju w klasie 50 ccm na torze pojawiła się dziewczyna, Sindy Weber.

2011-08-18 10465 Autor: Redakcja, źródło: rybki.rybnik.pl
Wygląda na to, że kariera Mateusza Mazika (z prawej) na amatorskim ringu dobiega końca
30

Nasz najlepszy bokser przyłapany na dopingu

Podczas badania antydopingowego po meczu ligowym w Białymstoku, w próbce krwi Mateusza Mazika wykryto niedozwolone substancje. Choć Mazik ma prawo odwołania, to jednak szansa na uniknięcie dyskwalifikacji jest bardzo mała.

2011-08-17 15423 Autor: Łukasz Dycha, Wacław Wrana
8

Żużel: gwiazdy Grand Prix będą walczyć w parach

Jeszcze w tym roku na tor przy ulicy Gliwickiej przyjadą gwiazdy światowego żużla.

2011-08-17 9425 Autor: Adam Doliba
Szachy: K. Szczepkowska-Horowska wygrała w Warszawie
0

Karina Szczepkowska-Horowska (MKSz Rybnik) wygrała w Warszawie międzynarodowy turniej szachowy kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej. W 11 rundach zgromadziła osiem punktów, tyle samo co sklasyfikowana na drugiej pozycji Iweta Rajlich (KSz Polonia Wrocław).

2011-08-17 4579 Autor: Redakcja, źródło: PAP
Siatkówka plażowa: bez medali w mistrzostwach Europy
0

Siatkarze plażowi z Rybnika nie zdobyli medali podczas mistrzostw Europy w norweskim Kristiansand.

2011-08-16 4470 Autor: Adam Doliba
Energetyk ROW: remis w Gdyni (wideo)
7

W IV kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Gdyni z Bałtykiem 1:1.

2011-08-16 7694 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl