Energetyk ROW: remis w Gdyni (wideo)

2011-08-16, Autor:
W IV kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Gdyni z Bałtykiem 1:1.

Na boisku w Gdyni lepiej mecz rozpoczęli gospodarze, którzy napór na bramkę ROW-u udokumentowali golem w 15. minucie. Na listę strzelców wpisał się Miłosz Filipiak. W pierwszej połowie żadna bramka już nie padła, a przewagę mieli piłkarze Bałtyku. Po zmianie stron coraz lepiej zaczęli grać rybniczanie, którzy gola wyrównującego zdobyli dopiero w 85. minucie. Cenny remis na boisku w Gdyni dała im bramka strzelona przez Kamila Kosteckiego.

W meczu z Bałtykiem w drużynie ROW-u zadebiutował 17-letni Tomasz Gródek (WSP Wodzisław), który był testowany przed sezonem w rybnickim zespole.

Warto dodać, że do Gdyni wybrała się spora grupa kibiców z Rybnika, która głośnym dopingiem wspierała piłkarzy ROW-u.

Bałtyk Gdynia - ROW Rybnik 1:1; 15.08.2011; skrót meczu from SKS Bałtyk on Vimeo.

Kolejny mecz Energetyk ROW rozegra na własnym boisku w sobotę 20 sierpnia o godzinie 19:30. Rywalem będzie MKS Kluczbork, który w ostatniej kolejce pokonał Elanę Toruń 2:1.

Bałtyk Gdynia - ROW Rybnik 1:1 (1:0)
1:0 - Miłosz Filipiak (15), 1:1 - Kamil Kostecki (85)

Energetyk ROW: Paś - Wrześniak, Grolik, Pacholski, Mitura - Gródek (81' Cieślak), Jary (46' Kostecki), Mościcki, Stryczek (57' Semeniuk) - Wieczorek (63' Bonk), Gładkowski.