Ze zmiennym szczęściem

2005-10-05, Autor:
Zwycięstwo i porażkę zanotowali na inaugurację rozgrywek grający w III lidze siatkarze TS Volley Rybnik.

W sobotę, 1 października podejmowali na hali MOSiR przy ul. Powstańców drużynę KS Metalik Radziechowy. Mecz zakończył zwycięstwem naszych siatkarzy.

TS Volley Rybnik - KS Metalik Radziechowy 3 : 1 (w setach 25:22, 25:15, 24:26 i 25:16)

W niedzielę doszło do spotkania „na szczycie”. W Katowicach Szopienicach zwycięzca ligi z poprzedniego sezonu AZS Katowice podejmował drużynę, która w tych rozgrywkach zajęła drugie miejsce, czyli TS Volley Rybnik. Po bardzo zaciętym meczu trwającym pięć setów wygrali gospodarze…

AZS Katowice - TS Volley Rybnik 3 : 2 (w setach 25:19, 22:25, 19:25, 25:23 i 20:18)