Informujecie nas, że przy ul. Zebrzydowickiej jest patrol saperski i dwa radiowozy. Na osiedlu Dąbrówki odnaleziono bowiem pocisk moździerzowy.
Dostajemy od Was informacje:
- Patrol saperów podjechał pod budowany sklep Aldi przy osiedlu Dąbrówki
- Co stało się na ul Zebrzydowickiej obok nowo budowanego Aldi? 2 radiowozy na sygnałach świetlnych i zagrodzony wjazd na posesje z napisem policja.
Jak tłumaczy mł. asp. Bogusława Kobeszko, na osiedlu Dąbrówki odnaleziono pocisk moździerzowy. - Patrol saperski już go zabrał – mówi.
AKTUALIZACJA (godz. 15.40): pocisk pochodził z czasów II wojny światowej. Znajdował się na prywatnej posesji. Jak mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, niewybuch odnaleziono podczas prac kanalizacyjnych. - Nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców. W okolicy pocisku znajdowały się dwa domy, w tym jeden niezamieszkały - mówi.
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje się coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym! >>Wyślij alert<<
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
U cwaniaczków węgiel od ręki - klienci zgrzytają na PGG. Trop prowadzi do Rybnika
110805Brak węgla w PGG: Protesty pomogły. Spółka przedstawia nową strategię sprzedaży
107561„Chcemy ciszy, chcemy spać!”. Mieszkańcy Chwałęcic mają dość głośnych imprez przy zalewie
25836Oberwanie chmury nad Rybnikiem. Służby: na razie bez interwencji (zdjęcia, wideo)
21405Groźny wypadek na Wodzisławskiej. Motocyklista z urazem kręgosłupa
21149U cwaniaczków węgiel od ręki - klienci zgrzytają na PGG. Trop prowadzi do Rybnika
+187 / -29U rowerzysty zatrzymało się serce. Całe szczęście, w pobliżu byli świadkowie i strażacy
+116 / -5Został skazany za potrącenie kobiety pod Rybnikiem. Sąd go uniewinnił. Biegły przyznał się do pomyłki
+110 / -0W sobotę ostatnie piwo w Tawernie. Lokal po 25 latach zostanie zamknięty
+119 / -18Do Ustki pojedziesz za „grosze”. Zainteresowanie ofertą Intercity tak duże, że zawiesił się system
+76 / -6Oberwanie chmury nad Rybnikiem. Służby: na razie bez interwencji (zdjęcia, wideo)
36„Chcemy ciszy, chcemy spać!”. Mieszkańcy Chwałęcic mają dość głośnych imprez przy zalewie
35Dwie szkoły z Rybnika znalazły się w Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+
34MOSiR w Rybniku: w czerwcu uruchomimy baseny i kąpieliska. Znamy ceny biletów
28Autostrada A1: MOP pomiędzy granicą a Rybnikiem w końcu będzie zagospodarowany
27Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~Janusz_Cebularz 2019-07-23
14:52:37
Pod Aldi również wesoło. Zamknięta i rozwalona doszczętnie droga. Zagrodzona wiata śmietnikowa, a śmietniki wywalone na ulicę. Na miejscach parkingowych dla mieszkańców parkują pracownicy budujący sklep. Na części miejsc parkingowych i na trawniku wywalone palety z kostką.