zamknij

Wiadomości

Rybnik: przed nami pierwsze Polsko-Ukraińskie Targi Pracy

2022-03-17, Autor: 

W odpowiedzi na aktualną sytuację, która będzie miała znaczący wpływ na funkcjonowanie lokalnego rynku pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku organizuje pierwsze Polsko-Ukraińskie Targi Pracy. Warunkiem uczestnictwa są wypełnione i przesłane do organizatora formularze.

Reklama

Polsko-Ukraińskie Targi Pracy odbędą się 7 kwietnia br., w godz. od 10:00 do 12:00 w auli Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku, przy ulicy Wysokiej 15/17 (Okrąglak).

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy, zainteresowane znalezieniem odpowiedniego zatrudnienia. Pracodawców, którzy chcą uczestniczyć w Targach Pracy, prosimy o pobranie wypełnienie oraz dostarczenie formularza zgłoszeniowego. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące organizowanego przedsięwzięcia kierować można do Działu ds. Pośrednictwa Pracy - czytamy na stronie rybnickiego PUP.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika oraz Starosty Powiatu Rybnickiego.

Osoby do kontaktu:

Katarzyna Witosz
Marzena Skotniczny
Patrycja Kaczmarczyk

Tel. 32 4221623, 32 4226095 wew. 226 e-mail: [email protected]

Warunkiem uczestnictwa w Polsko-Ukraińskich Targach Pracy jest nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 1 kwietnia br.

- pocztą na adres: 44-200 Rybnik, ul. Jankowicka 1

- drogą elektroniczną: [email protected] lub [email protected]

Z uwagi na ograniczoną liczbę stoisk wystawienniczych prosimy o bieżące zgłaszanie Państwa udziału. Uczestnictwo w Targach jest bezpłatne – dowiadujemy się w PUP.

>>Formularz zgłoszeniowy - Polsko-Ukraińskie Targi Pracy<<

Przypomnijmy, że Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku uruchomił też u siebie punkt konsultacyjny dla Ukraińców >>Praca dla Ukraińców. PUP w Rybniku uruchomił punkt konsultacyjny<<

Oceń publikację: + 1 + 14 - 1 - 22

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (8):
 • ~waldus 2022-03-17
  18:16:59

  30 17

  Przodownicy sankcji, wystap!
  "- Przez brak sankcji na surowce z Rosji możemy obserwować umacnianie się kursu rubla. Płynie obecnie więcej gazu na Zachód niż przed wojną - pisze na TT Piotr Arak, dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego. "

  Wydaje sie ,ze Polacy zostali wyalienowani w swojej polityce. Cala reszta na obecnej sytuacji kreci lody. Bidet, Putin, Niemiec i Francuz.

  Na Ukrainie ludzie przezywaja dramat, ale politycy i oligarchowie na tej wojnie sie jeszcze wzbogaca. Kto kontroluje kase ,ktora tam plynie? Jest jakis nadzor? Co sie stanie z bronia, ktora jest tam dostarczana? Zostanie czy pojdzie na sprzedaz?

  Wojna dotyka biednych, kosztem bogatych i cwanych.

 • ~waldus 2022-03-17
  20:38:54

  19 13

  No i na dokładkę rynek niemiecki i tamtejsza solidarność w barwach europejskich.

  "
  Chadecja oskarża rząd Olafa Scholza o brak szacunku dla ukraińskiego prezydenta, nieudzielenie pomocy i oszukiwanie opozycji. Poza zapowiadanymi początkowo pociskami przeciwpancernymi i rakietami Stinger do Kijowa nie dotarło do tej pory nic innego.
  "

  Jak tam lemingi?

 • ~waldus 2022-03-17
  20:46:39

  21 20

  No i retoryka ruska
  "
  Po wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie Rosjanie napisali, że "Polska próbuje zorganizować III wojnę światową".
  "

  Czekac tylko jak Zachód zacznie sie z tą narracją zgadzać. "Polacy doprowadzili do 3cie wojny swiatowej". Amen i dobranoc.

 • ~AnnaKatarzyna 2022-03-18
  08:46:11

  12 7

  Waldus ty się lepiej zainteresuj Węgrami, które ewidentnie Europe ciul*ją.

 • ~waldus 2022-03-18
  09:16:20

  13 8

  ~AnnaKatarzyna:

  Mnie ani Wegry, ani Niemcy nie interesuja, tylko z wielka troska obserwuje co robi masz, chazarski rzad i generalnie tak zwana klasa polityczna.

 • ~master4k 2022-03-18
  11:23:59

  7 6

  @ waldus

  Zabawne, że piszesz o rosyjskich oligarchach dzieląc z nimi tyle wspólnych cech. Lobbujesz za Rosją? Lobbujesz. Plujesz na międzynarodowe struktury (NATO, UE)? Plujesz. Dostałeś angielski paszport? Dostałeś. Mieszkasz w okolicach Londogradu? Mieszkasz.

  Aktualne badania amerykańskich naukowców dowodzą, że jeżeli coś ma 4 nogi, garb i żyje na pustyni, to raczej na pewno jest wielbłądem. Jesteś wielbłądem waldus?

 • ~Arteks 2022-03-18
  12:13:52

  2 11

  @waldus - jeśli chodzi o transport to najbardziej uzależnionym krajem od Rosji w EU jest Polska... Z krajów unijnych tylko w Polsce w tak dużej mierze transport jest uzależniony od ropy którą sprowadzamy. To polskie Jastrzębie uchodzi za największe miasto bez kolei w EU. To w Polsce 12 milionów mieszkańców uważa się jako odciętych od transportu zbiorowego skazanych wyłącznie na auta. To w Polsce z krajów EU jest najwięcej miast bez sieci tramwajowych i trolejbusowych. Przykładowo w Niemczech które ciągle krytykujesz rocznie z przejazdów kolejowych korzysta prawie 3 miliardy pasażerów. W Polsce 300 milionów (10x mniej!!!). Premier mówi dzisiaj o derusyfikacji polskiej gospodarki. Popieram. Ale w pierwszej kolejności trzeba zmienić standardy transportowe w Polsce. Sama budowa CPK nie wystarczy. Myślę wreszcie dojdzie do otrzeźwienia i zastopowania motokultuzmu w naszym kraju.

 • ~Maciej Kowalski 2022-03-18
  16:24:21

  8 3

  ~waldus "No i retoryka ruska
  "Po wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie Rosjanie napisali, że "Polska próbuje zorganizować III wojnę światową"."

  a polaczki jak to polaczki niczego się z historii nie nauczyli, jak byli dymani tak będą i za wszystko zapłacą sami. "kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą dupę" a i powtórka rzeźni wołyńskiej prawdopodobna

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1541