ROW 1964 Rybnik: miłe złego początki w Turzy Śląskiej

2021-10-30, Autor:

Trzynasta kolejka IV ligi okazała się pechowa dla piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik, którzy wysoko przegrali w Turzy Śląskiej z miejscową Unią.

Mecz w Turzy Śląskiej lepiej rozpoczął ROW 1964, który od 19. minuty prowadził za sprawą gola Mateusza Cywki. Jak się później okazało, były to miłe złego początki. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą.

Po zmianie stron strzelali już tylko piłkarze Unii, którzy zdominowali ROW 1964, wygrywając aż 5:1.

W tabeli śląskiej II grupy Zina IV ligi Unia Turza Śląska jest trzecia. ROW 1964 Rybnik zajmuje trzynastą pozycję.

W następnej kolejce piłkarze trenera Dariusza Widawskiego podejmą Unię Książenice. Mecz odbędzie się w sobotę 6 listopada o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

13. kolejka śląskiej II grupy Zina IV ligi: Czarni-Góral Żywiec - Spójnia Landek, Unia Turza Śląska - ROW 1964 Rybnik 5:1 Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica, MRKS Czechowice-Dziedzice - Piast II Gliwice 2:3 GKS II Tychy - LKS Czaniec 4:1 Czarni Gorzyce - LKS Bełk 0:2 Kuźnia Ustroń - LKS Bestwina 0:0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 0:0

1. LKS Bełk 13 29 9 2 2 29-14
2. GKS II Tychy 13 29 9 2 2 40-13
3. Unia Turza Śląska 13 23 7 2 4 30-22
4. Piast II Gliwice 13 21 5 6 2 24-14
5. Drzewiarz Jasienica 12 21 6 3 3 20-21
6. Orzeł Łękawica 13 19 5 4 4 22-25
7. Spójnia Landek 12 18 4 6 2 21-14
8. LKS Czaniec 13 18 4 6 3 22-21