zamknij

Wiadomości

Quiz na niedzielę: Rybnik i okolice, miejsca nieoczywiste

2017-09-10, Autor: Redakcja

Dzisiejszy quiz przygotował fotografik – Łukasz Kohut. Znajdziecie w nim pytania o miejsca w Rybniku i regionie, o których istnieniu być może nie mieliście pojęcia. Ciekawe czy je rozpoznacie?

Reklama

Pasją rybniczanina jest fotografowanie koncertów oraz piesze wędrówki po Rybniku i okolicach, o różnych porach dnia i roku. Efektem tych wycieczek są niezwykłe fotografie zakątków Rybnika i sąsiednich miejscowości, które zaskakują swoim pięknem.

- Kocham Śląsk ze względu na ludzi, którzy mnie otaczają, ale i za cudowne, tajemnicze miejsca, gdzie w samotności można odnaleźć spokój i odczuwa się harmonię z przyrodą. Zachęcam wszystkich, aby czasem w wolnej chwili rozejrzeć się dokoła i spróbować samemu odkrywać takie miejsca, które często znajdują się o krok – mówi Łukasz Kohut.

Ciekawi jesteśmy jak sobie poradzicie z quizem – niektóre pytania są naprawdę trudne! Rozwiąż quiz:

Quiz: Rybnik i okolice, miejsca nieoczywiste wg Łukasza Kohuta

Quiz: Rybnik i okolice, miejsca nieoczywiste wg Łukasza Kohuta

Rybnicki fotografik Łukasz Kohut wiele czasu poświęca na piesze wędrówki po Rybniku i okolicach, o różnych porach dnia i roku. Efektem tych wycieczek są piękne zdjęcia „nieoczywistych” miejsc, o których istnieniu być może nie mieliście pojęcia. Ciekawe czy je rozpoznacie?

Rozwiąż quiz

Oceń publikację: + 1 + 35 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Stanisław Neblik 2017-09-10
  13:32:55

  7 4

  "Udało mi się" zrobić 5 błędów. Były pytania łatwe, jak te o Waldwizie, ale były też trudne, jak blok z antenami na habrowej. Mnie ciekawi Łukasz Kohut hasło "Moczydła". Moim zdaniem jest to raczej teren przy drodze Chwałowice - Jankowice. Na granicy Chwałowic z Radziejowem umieścił bym raczej Kelowiec, czy Mośnik, ale może się mylę?

 • ~polk 2017-09-10
  16:41:03

  4 3

  Stanisław Neblik masz rację. Właśnie sam się zdziwiłem odpowiedziami na pytanie o Moczydła. Za łebka chodziłem na Moczydła, a dziś się dowiaduję, że Moczydła są gdzie indziej :D

 • ~xxxx 2017-09-10
  20:17:15

  8 7

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~sarin 2017-09-11
  06:22:44

  3 4

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Co widzielibyście w miejscu dawnego Praktikera?


Oddanych głosów: 2219