Przegrana kadetek

2003-03-31, Autor:
Mininalnej porażki doznały w kolejnym spotkaniu kadetki sekcji koszykówki RMKS-u Rybnik.

Na własnym boisku, po zaciętym i dramatycznym pojedynku, uległy wiceliderowi rozgrywek drużynie UKS MOSM Bytom 64:66.
   Po pierwszej przegranej kwarcie rybnickie koszykarki w kolejnych dwóch kwartach z nawiązką odrobiły straty i do ostatniej części meczu przystępowały z przewagą 6 pkt. Początek ostatniej kwarty należał do bytomianek, które doprowadziły do remisu. Po kilkuminutowej grze kosz za kosz na 15 sekund przed końcem meczu to bytomianki wyszły na dwupunktowe prowadzenie i rybniczankom zabrakło już czasu na odrobienie tej minimalnej straty.

RMKS Rybnik - UKS MOSM Bytom 64:66 (9:15, 17:13, 21:13, 15:2 )

Kozak Karolina 29, Natalia Bogdanowicz 12, Kozak Katarzyna 9, Małgorzata Malach 7, Karolina Pukajło 5, Marta Sierny 2.

Rybniczanki z dorobkiem 32 punktów plasują się na 5 miejscu w tabeli. Prowadzi Odra Brzeg 40 pkt., przed UKS MOSM Bytom 40 pkt. i GTK Gliwice 37 pkt.

Opracował: Marcin Troszka