Liga ROW: ważne wygrane Baranowic i Centrum

2011-10-12, Autor:
Kolejne mecze rozegrali piłkarze amatorskiej Ligi ROW w piłce nożnej.

W 1 lidze ważne zwycięstwa odniosły drużyny z dołu tabeli. Zgodnie z oczekiwaniami FC Baranowice wygrały z Solszybem odprawiając ich z bagażem 6 bramek. W meczu „za 6 punktów” górą była ekipa Centrum, która ograła FC Basseno 2:1 i tym samym odskoczyła na 5 punktów od baraży. Nie zwalniają tempa liderzy. Marat po pierwszej połowie remisował z Victorią, ale w 2. połowie strzelił cztery bramki wygrywając 4:1. Niemrawo swój mecz rozpoczęli zawodnicy AP Instal, ale ostatecznie wygrali z FC Żory aż 5:0. Jedyny remis padł w meczu Meksyk – Rymer (4:4). Zawodnicy Rymera prowadzili do przerwy 4:1, jednak ambitnie grający „Meksykanie” doprowadzili do wyrównania.

W 2 lidze liderzy solidarnie wygrali swoje mecze, a do niespodzianki można zaliczyć porażkę Habrovej, która tym samym praktycznie straciła szanse na zajęcie 3 miejsca premiującego grę w barażach.