Liga ROW: remis w meczu na szczycie

2011-09-06, Autor:
Sporo emocji dostarczyły mecze amatorskiej Ligi ROW.

W niedzielne przedpołudnie odbył się mecz na szczycie pierwszoligowej tabeli. Lider – Marat podejmowała trzeci zespół rozgrywek – FC Żory. Mecz w pierwszej połowie był rozgrywany pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili trzy bramki. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem. Po przerwie śmielej zaatakowali goście z Żor strzelając bramkę na 3: 2. Drużyna Maratu zaczęła popełniać mnóstwo błędów w obronie, ale nadal wygrywała. Po jednej z licznych akcji drużyny FC Żory, bramkarz Maratu wyrzucił piłkę wprost pod nogi napastnika z Żor, który wpakował ją do siatki. Mecz kończy się remisem 3:3 i tym samym przewaga Maratu nad wiceliderem AP Instal stopniała do 1 punktu. Piłkarze z Chwałowic pokonali MaxBud 4:2. W pozostałych meczach pierwszej ligi nie było niespodzianek. Młodzież z Meksyku już w 1. minucie prowadziła z Baranowicami 1: 0, a mecz zakończył się wynikiem 5: 2 dla „Meksykan”. Centrum uległo rozpędzonej Victorii 1:3, a Solszyb nie dał rady FC Basseno ulegając 1:6.

Na drugoligowym froncie bez zmian. Old Stars pokonał ekipę FC Chwałowice wygrywając 6:2 i pewnie prowadzi w rozgrywkach, mając 10 punktów przewagi nad Amatorem, który z kolei wygrał 6:1 z RowRybem. Solidnie punktuje Lubar. W tej kolejce pokonał 2:0 Klimapol. Habrova zdeklasowała Dżonsonów wygrywając również 6:1. Nie udała się wyprawa do Żor rybnickim Vikingom, którzy przegrali z Continentalem 3:5.