Kejza Team: najmłodsi i najstarsi z medalami

2017-05-09, Autor:

Dżudocy Kejza Team Rybnik wywalczyli medale w dwóch turniejach.

W turnieju Citta Murata Italia 2017 Weteranów M4 66kg dżudoka Kejza Team Rybnik, Krzysztof Czupryna, zdobył złoty medal. Należy dodać, że wszystkie walki wygrał przed czasem, co pokazało doskonałe przygotowanie techniczne, taktyczne oraz kondycyjne. Turniej ten był Otwartymi Mistrzostwami Włoch Weteranów.

Czupryna na co dzień trenuje pod okiem swojego kolegi z maty Artura Kejzy. Warta uwagi jest umiejętność połączenia życia rodzinnego, zawodowego i sportowego. Dżudoka Kejza Team Rybnik jest medalistą mistrzostwa świata i Europy weteranów, a to w rybnickim sporcie jest rzadkością.

Natomiast najmłodsi zawodnicy Kejza Team Rybnik startowali w imprezie z cyklu Grand Prix - Otwarte Mistrzostwa Bytomia. To cykl zawodów, w których uzyskuje się punkty za każdy start. Najlepiej spisał się Kuba Stachowski, który zdobył brązowy i złoty medal.

Oceń publikację: + 1 + 23 - 1 - 7