zamknij

Wiadomości

"Jestem dla ludzi". Andrzej Sączek rozdaje numer telefonu mieszkańcom

2024-04-11, Autor:  lk

- Nie czekam, aż kurz opadnie. Wziąłem wizytówki, ulotki i wychodzę do mieszkańców, bo to oni są najważniejsi — mówi podczas konferencji prasowej kandydat na prezydenta Rybnika, który przed drugą turą wyborów rozdaje mieszkańcom swój numer telefonu, by z każdym problemem mogli się do niego zwrócić bezpośrednio. 

Reklama

Andrzej Sączek z Prawa i Sprawiedliwości zawalczy o fotel prezydenta Rybnika w drugiej turze wyborów, jego kontrkandydatem jest obecnie panujący Piotr Kuczera z KO. Wyborcy już 21 kwietnia zadecydują, który z nich będzie rządził miastem przez kolejną kadencję. Na finiszu kampanii wyborczej Andrzej Sączek ponownie wychodzi do mieszkańców i deklaruje, że będzie prezydentem otwartym, na dowód czego rozdaje im wizytówki z numerem telefonu.

Prezydent współpracy

Podczas zorganizowanej dzisiaj (11 kwietnia) na rybnickim rynku konferencji prasowej kandydat na prezydenta podziękował swoim kontrkandydatom, wszystkim radnym i każdemu z kandydatów, który postanowił wystartować w tegorocznych wyborach samorządowych, niezależnie od wyniku, jaki uzyskał.

- Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom Rybnika, którzy wzięli udział w wyborach, a szczególnie dziękuję tym, którzy oddali głos na naszą ekipę i na mnie w wyborach na prezydenta. Jednocześnie gratuluję wszystkim radnym, którzy wzięli udział w wyborach. Sam wiem, jaki to jest trud, aby przeprowadzić kampanię — mówił Andrzej Sączek na wstępie.

Obecny radny, pomimo mniejszej ilości zebranych głosów na prezydenta, podkreślił, że jako radny pokonał Piotra Kuczerę.

- Wypada się pochwalić, bo mam dużą satysfakcję, że jako radni uzyskaliśmy bardzo duże poparcie. Mój wynik 2168 głosów na radnego to wynik rekordowy. To jest 40% więcej, niż zdobył Piotr Kuczera. Mamy się z czego cieszyć i idziemy dalej — mówi z optymizmem.

Akcja "Zadzwoń do prezydenta"

Kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę, a kandydat PiS ma na nią swój plan. Na dowód tego, że głos i oczekiwania mieszkańców są dla niego najważniejsze, rozdaje im swój numer telefonu.

- Przed nami dalsza część kampanii. Nie czekam, aż kurz opadnie i mimo że wynik jest bardzo pozytywny, działamy dalej. Wziąłem wizytówki, ulotki i wychodzimy do mieszkańców, bo to oni są najważniejsi. Wy, mieszkańcy jesteście dla mnie najważniejsi. Dlatego rozdaję wam wizytówki z moim numerem telefonu, który jest niezmienny od czasów, gdy pracowałem w górnictwie, ten numer miałem będąc radnym, ten numer mam teraz i na pewno numeru telefonu nie zmienię, będąc prezydentem. Jestem otwarty na ludzi, chcę z wami wszystkimi współpracować, budować koalicję z wszystkimi radnymi i pracować wspólnie z wami, by Rybnik był dobrym miastem do życia. Nie ma dla mnie obozu jednego, czy drugiego. Razem idziemy po lepszy Rybnik — mówi.

Zaznaczał również, że program, jaki prezentował przed wyborami, będzie realizowany, ale też będzie się zmieniał, bo to rybniczanie i szeroko pojęta koalicja ma mieć realny wpływ na budowanie miasta, w którym każdy będzie czuł się dobrze.

- Nasz program będzie konstruowany przez pięć lat mojej kadencji. Przede wszystkim będziemy realizowali program, jaki wy, mieszkańcy chcecie. Nie będzie partyjniactwa i obiecuję, że będę realizował ten program, z którym szliśmy do wyborów i z którym szli radni chcący zbudować z nami koalicję. Nawet radny Kłosek, którego kampanię podziwiałem, będzie zaproszony do rozmowy jako przewodniczący klubu PO kadencji, która się kończy. Z tamtej strony, też są radni, którzy chcą pracować nie dla PO, czy PiS, ale dla Rybnika. Nie wyobrażam sobie, że mając możliwość pozyskania środków finansowych z Unii Europejskiej, czy z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, czy skądkolwiek, jakikolwiek z radnych nie będzie chciał z nich skorzystać. Takie rzeczy jak kostka brukowa, czy zieleń nie mają barw politycznych, tak samo, jak droga Racibórz-Pszczyna, czy hospicjum, sala koncertowa, czy stadion. Będziemy budowali i robili w Rybniku to, czego oczekują mieszkańcy, a ja będę rozmawiał ze wszystkimi — mówił z pełnym przekonaniem Andrzej Sączek.

Radny BSR popiera kandydata PiS

Na konferencji prasowej głos zabrał również radny Andrzej Wojaczek z BSR, udzielając oficjalnego poparcia kandydatowi PiS.

- Jest mi niezmiernie miło być tutaj w obecności Andrzeja Sączka, którego znam i podziwiam od wielu lat. Podziwiam jego ciężką pracę, a nie raz poniżany, wyśmiewany przez niektórych. W pełni popieramy Andrzeja Sączka, bo wiemy ile, ten człowiek znaczy. To jest jedyny człowiek, który może poprowadzić wszystkie dzielnice Rybnika do jednego celu. Dlatego namawiam, głosujcie na Andrzeja. Wierzę w niego i wiem, że da radę. Ja go w pełni popieram i wierzę, że rozsądek mieszkańców Rybnika pozwoli, że obejmiesz fotel Prezydenta Miasta Rybnika — mówił.

Oceń publikację: + 1 + 185 - 1 - 134

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (48):
 • ~corona 2024-04-11
  15:38:06

  80 83

  Ja tutaj tylko tak dla przypomnienia wrzucę artykuł.

  https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,prezydent-rybnika-piotr-kuczera-zatrzymany-na-jezdzie-po-alkoholu,wia5-3266-38759.html

 • ~kokosz321 2024-04-11
  16:47:10

  Ludzie obudźcie się... PISowiec prezydentem miasta?
  Przecież to dramat.
  Z całym szacunkiem może to i ludzie poczciwi ale ich brak profesjonalizmu będzie katastrofą dla miasta.

  Nie jestem fanem Kuczery, nigdy nie byłem.

  Głosowałem na Lepszy Rybnik, jednak w obecnej sytuacji, wybiorę Kuczerę ... bo choć skonfliktowany z LR to jest na pewno lepszą i bardziej przewidywalną opcją.

  Wybierając Sączka narażamy się jako miasto na paraliż wszystkiego.... bo Rada Miasta obsadzona jest przez ludzi obecnego prezydenta, Urząd Marszałkowski nie jest PISowski, Urząd Wojewódzki nie jest PISowski, jeśli prezydent tego miasta będzie z PIS, to zapomnijcie o jakichkolwiek znaczących inwestycjach czy zmianach.

 • ~casemiro 2024-04-11
  18:37:03

  7 7

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~rosthost1 2024-04-11
  18:56:18

  92 48

  ~kokosz321 - "nie bo z PIS-u". Powtarzane przez partie Lewicowe jak Mantra. ~kokosz321- Tak idzimy idealnie jak cała Europa i np. Szwecja. Tam pełny liberalizm i dziś Polak zastrzelony w Sztokholmie przez młodzież za zwrócenie im uwagi. Zabili go na oczach 12 letniego syna. Czy może ważniejsze nasze bezpieczenstwo? Nie wiem. Ale wybierać trzeba rozumem i patrzmy też na to co zrobił Kuczera dla Rybnika. Moim zdaniem nic a nawet osłabił nas wobec Żor i Wodzisławia.

 • ~rosthost1 2024-04-11
  18:59:16

  71 49

  ~kokosz321 ZA tego daremnego Pisu w Polsce zainwestował Mercedes.,Intel. Teraz bez KPO nie inwestuje nikt. Chinczycy będą robić elektryka na Węgrzech zamiast w Jaworznie a z Rybnika uciekł Panattoni.

 • ~pio99 2024-04-11
  19:27:53

  60 67

  Andrzej sorry ale jesteś z poparcia PiS, jak byś startował jako bezpartyjniak. Miałbyś wygraną a w kieszeni. Niestety nie dom się ociulać i nie wierza w te boje.

 • ~Hamilton 2024-04-11
  19:44:44

  84 54

  Myślę że Sączyk może zrobić wiele dobrego dla miasta jako prezydent. Zna problemy i potrzeby Rybnika i otwarty jest na dialog ponad podziałami. Trzeba otwierać zakłady pracy i modernizować miasto. Kuczera potrafił otwierać tylko galeryjki handlowe i dogadywać się z deweloperami. O idiotycznym Edukatorium Juliusz i Galeria sztuki za 8.5 miliona złotych nie wspominając.

 • ~Marek1979 2024-04-11
  20:09:07

  87 34

  PiSowiec nie PiSowiec to nie ma znaczenia. Ludzie nie rozumieją że PiS PO SLD to jedno i to samo dziadostwo. Ma działać na rzecz miasta o regionu niezależnie od partii w której siedzi a temu 0.49 trzeba podziękować za 8 lat podczas których nic dobrego dla miasta nie zrobił

 • ~Jakub - Mieszkaniec Rybni 2024-04-11
  20:29:40

  77 51

  Mój głos ma, Kuczera już miał swój czas.

 • ~hub381 2024-04-11
  20:30:51

  54 81

  Głosować za PiSem, to wstyd i hanba. Przez 8 lat rządzili i co tylko mogli to sp.......i . Ustawy pisali na kolanach i nocami uchwalali. Teraz proszą o wsparcie. Stop reasumpcji wyborów nie będzie.

 • ~Otto 2024-04-11
  20:42:25

  53 42

  Bez obaw kokosz, ludzie sie nie obudza. Maja wyprane mozgi przez polskojezyczne media finansowane z zagranicy.

  Teraz marza o meczetach, lewackim terroryzmie, sfinansowaniu migrantow ekonomicznych i wyliczaniu im dawki bezmiesnej diety zeby slad weglowy sie zgadzal.

  Chca takiego nieudacznika, Czajkowskiego2, bo jego szefowie gwarantuja im pelnie docisku czerwonego i zielonego buta na glowie. "Nic nie beda mieli, ale beda szczesliwi".

 • ~gen 2024-04-11
  20:47:14

  63 42

  Nauczyciele zaczynają negować porządki KOwskie w szkołach , ale i tak głosują na Kuczerę , bo im wmówiono , że to inteligentne :)20 tyś EU za nieprzyjętego imigranta tak Tusk nas załatwił .

 • ~kurier 2024-04-11
  22:29:08

  43 54

  Towarzyszu corona. Jak wpiszesz w google poseł w areszcie, poseł alkoholik, poseł skrobanki to ci wyskoczy kilka nazwisk PISowskich z okręgu rybnickiego. PIS jest zepsuty od głowy do ogona i nie inaczej u nas... Wystawienie na kandydata na prezydenta Sączka który nie pochodzi z Rybnika jest dowodem na brak szacunku dla Śląskiej historii miasta

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-11
  22:36:44

  31 44

  Obatele mogą dzwonić. A czy gorszy sort też może dzwonić ?

 • ~Hamilton 2024-04-12
  00:17:17

  57 30

  Oh, jaka fala trolli z POmiotów Politycznych w natarciu byle był ich pryncypał i nie odstawił od koryta ! Myślę jednak że w Rybniku przyszedł czas wyrzucić śmieci i mieszkańcy zrobią to 21 kwietnia ??

 • ~Franek 7 2024-04-12
  06:52:50

  32 38

  A pamiętacie jeszcze tzw Duda pomóc? Przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku powstała szumnie kancelaria do pomocy prawnej ludziom we wszelkich sprawach ale przede wszystkim miała pomagać frankowiczom. Działała miesiąc - do wyborów. Jak Duda wygrał wybory to przestała działać. Ten telefon do Sączka też przestanie działać dokładnie dzień po drugiej turze. Zapewne przegranej przez Sączka.

 • ~Franek 7 2024-04-12
  06:56:42

  43 42

  Ale warto dzwonić póki działa i przypominać panu Sączkowi jak za PiSu niszczono samorząd, jak odbierano mu pieniądze i jeżdżono z tekturowymi czekami tylko do gmin gdzie rządził PiS omijając Rybnik szerokim łukiem . I obowiązkowo do jakiego stanu doprowadzono WSS nr 3 kiedy PiS powołał Ficę na dyrektora.

 • ~rosthost1 2024-04-12
  08:26:59

  33 26

  kurier "Towarzyszu corona. Jak wpiszesz w google poseł w areszcie, poseł alkoholik, poseł skrobanki to ci wyskoczy kilka nazwisk PISowskich z okręgu rybnickiego."

  Towarzyszu kurier i tu jest ta różnica że kilku pisowców siedzi w pudle i czeka na sprawiedliwa karę a nasz obecny prezydent tak ustrzelił 0,49 i pobicie w urzędzie było a mobbingu już nie....... Ponad 50% wierzy w te bajeczki wiec miasto dalej będzie się staczać. Niech Kuczera po wygranych przynajmniej pozwoli po mieście jeździć pod wpływem autem i ROWEREM i bić podwładnych ?

 • ~zbik 2024-04-12
  08:35:09

  43 16

  Trzeba tez przypomniec jak miasto dba o Rybnik.O dziurach po zimie,o inwestycjach ktorych wogole nie ma i o tym jak pracownicy sa mobingowani we wszystkich corkach urzedu miasta.

 • ~Franek 7 2024-04-12
  10:03:15

  25 31

  Żbik- krawiec tak kraje jak mu materiału staje. Znasz to przysłowie ? Skoro PiS okradał i odbierał samorządom ( wprowadzając polski ład ) środki to jak ma taki UM w Rybniku robić znaczące inwestycje? PiS niszczył samorząd a tekturowe czeki wręczał swoim w wiejskich gminach na Podkarpaciu. Dlatego żaden rybniczanin nie powinien zagłosować na kandydata PiSu bo będzie to objaw syndromu sztokholmskiego.

 • ~darek2504 2024-04-12
  10:37:59

  40 18

  Mam nadzieję na zmiany w Rybniku gdyż Pan Kuczera zapomniał od pewnego czasu jak zarządzać miastem. Dobrze, że zdał sobie w końcu sprawę z tego, że jest wybierany przez społeczeństwo dla którego nie miał czasu. Kokosz 321 jakiesz to znaczące inwestycje były za dwóch kadencji Pana K. W innym artykule jeden z internautów odniósł się do wyglądu zewnętrznego Pana Sączka. Dla mnie może on wyglądać jak Quasimodo ale wydaje mi się że należy dać szansę komuś innemu a nie mówić zawczasu, że będzie tak źle, bo Sączek to PIS. Wolę kogoś takiego na urzędzie niż kolejną kadencję Pana K. z fałszywym serduszkiem na piersi.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  10:55:20

  19 26

  @darek2504. Uważasz że Rybniczanie mają być masochistami stawiając na upartyjnionego kandydata jedynej słusznej i sprawiedliwej ?
  Kupiłbyś w promocji bilet na Titanica wiedząc że to ostatni jego rejs ?

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  10:59:11

  21 25

  A może skorzystać z propozycji Franka i zadzwonić do P. Sączka z życzeniami od gorszego sortu i ukrytej opcji niemieckiej ?
  Gdyż miłych konwersacji na wysokim merytorycznym nigdy nie jest za dużo....

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  11:03:05

  22 21

  Tak patrzę i patrzę i podanego numeru telefonu nie widzę.
  A może on tylko powiedział że podał telefon , a podał go tylko swoim ?
  Tak jak to było z tymi sławnymi czekami dla swojaków w samorządach w rozmiarze king size ?

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  11:07:38

  17 23

  Towarzyszu Generale . Macie rację . Nauczyciele powinni głosować na pic ze względu na sowite podwyżki jakie dostali z picowskich programów świnia plus i krowa plus

 • ~eurobarter 2024-04-12
  11:49:04

  34 19

  Czas na zmiany Panie Kuczera , przypomnę że Pański kolega Kohut, gdzie trzyma Pan kciuki z nim że jest super głosował w PE za przyjęciem wszystkich BAMBO i innych inżynierów ,bo jak nie to 20 tyś euro kary, Co Pan zrobi nie da Pan mieszkania Rybnibczanom tylko dostanie je multi kulti???? PANIE KUCZERA :TU JEST POLSKA !!!!!!

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  12:27:48

  16 23

  Liczyłem że kandydat poda telefon dla gorszego sortu z jakąś inteligentną wstawką ,,że to jest dla nich telefon zaufania" , czy cóś.
  Ale jak widać idzie to wszystko topornie , bo wszystkie sprawy lokalne są zmuszeni konsultować z Nowogrodzką.
  Czy chcecie w Rybniku samorządu , czy też sterowania centralnego jak to rzewniej za komuny bywało ?
  Idziemy na wschód ? ,, bo tam musi być jakaś cywilizacja " ?

 • ~rosthost1 2024-04-12
  13:19:28

  22 15

  A w Jastrzębiu - Opłata za śmieci w w dół. o około 10%. Ale my Rybniczanie nie będziemy płacić mniej - bo to WSTYD dla władz miasta!!! beee te Jastrzębie.

 • ~yellowdixie 2024-04-12
  13:33:04

  0 0

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~darek2504 2024-04-12
  13:54:20

  27 17

  Waria(n)t64. Ty może jeszcze tego nie wiesz ale ten Titanic kierowany przez D.T., partyjnego szefa Pana K. już tonie wraz z tymi imigrantami, którzy niedługo do nas zawitają. Ja się tak zastanawiam nad platformerskim elektoratem ile jeszcze tych głupot D.T. wam wmówi aby utrzymać się przy sterze który dzierży na modłe brukselskim elitom. Widzę, że 100 konkretów na 100 dni nie wystarczyło w tym paliwo po 5,19.

 • ~Francik049 2024-04-12
  15:41:32

  20 17

  numer 7 nie zwalaj winy na innych, skoro w tym mieście rozdaje się kamienice na Rynku, buduje najdroższe mieszkania komunalne (na Chrobrego), czy przepłaca się za działkę pod rzekomą zajezdnię autobusową, to widać że miasto na brak środków nie narzeka, problemem tylko jest ich rozsądne wydawanie przez rządzących miastem

 • ~Franek 7 2024-04-12
  16:26:44

  19 18

  Kolego Darku ale kiedy dokładnie ci emigranci będą? Mieli być zaraz po dojściu Tuska do władzy. Miał wszystko pozabierać co dał PiS, a nie tylko nie pozabierał ale jeszcze dodał. W ogóle miał sprzedać Polskę i nasza suwerenność i nie wiadomo co jeszcze. I ty mówisz, że to elektorat DT wierzy w głupoty. To wy uwierzyliście w te powtarzane przez PiSuar głupoty.
  A paliwo może byłoby tańsze gdyby nie sprzedaż Lotosu za bezcen i złodziejstwo Obajtka. Według audytu wypłacił sobie milion złotych wynagrodzenia za dużo. Pewnie przy skali tego złodziejstwa nawet nie zauważył.

 • ~rosthost1 2024-04-12
  21:58:51

  16 10

  ~Franek 7 wydał wyrok "A paliwo może byłoby tańsze gdyby nie sprzedaż Lotosu za bezcen" - a kto kazał SPRZEDAĆ LOTOS- obecna władza Unii Europejskiej!!! Franek - wywal swoich kolesi za stołków to cena będzie Tuskowa!
  Chrapkę na Lotos miało BP i Shell a oferta była 59% niższa niż to co dalwali Saudyjczycy.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  22:33:46

  12 13

  @darek2504 , Nie chciałbym powiedzieć zmień dilera. Ale zmień kanał w telewizorze który sączy do ciebie truciznę bo można się od tej nadawanej sieczki uzależnić tak samo jak od narkotyku

 • ~stam55 2024-04-12
  23:07:47

  20 12

  Wariat dwoi się i troi,ciekawe kto z partii rudego ukrywa się pod tym nickiem,pewnie kolega od woreczków nitrasa

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  23:14:56

  17 14

  @rosthost1. Piciory wyprowadziły z Orlenu via Switzerland 1,6 mld . A buraki i obajtki wypłaciły sobie ponadwymiarowo pensję.
  Biedna prokuratura. jak ona sobie da rade z tymi wszystkimi pisimi aferami i przekrętami

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-12
  23:18:19

  9 15

  55" salcesony przed nocą wypucowane ?

 • ~stam55 2024-04-12
  23:23:21

  15 16

  Wariat,Głodnemu salceson na myśli,ryszawy kazał czuwać i pies czuwa,wierny

 • ~Franek 7 2024-04-13
  06:59:41

  13 15

  Na podstawie ostatniego wpisu Rosthosta przedstawię wam filozofię przeciętnego PiSowca:
  PiS ukradł dużo ale jakby rządziło PO to by na pewno ukradli więcej i to jest gorsze od tego że faktycznie ukradł PiS bo by tego było więcej ale nie ukradli bo PiS ukradł szybciej tylko mniej. I dlatego trzeba głosować na Sączka.

  Czego nie rozumiecie. Przecież to proste.

 • ~Franek 7 2024-04-13
  07:03:37

  14 11

  I jeszcze ciągnąc dalej: Tusk jeszcze nie ukradł ale ukradnie i to więcej i zrobi wszystko co najgorsze tylko później bo narazie szuka co by tu ukraść po ośmiu latach rządów PiS i jeszcze niczego nie znalazł. A emigranci przyjadą tylko nie wiadomo kiedy ale przyjadą i to jest gorsze niż ci emigranci, którzy przyjechali wpuszczeni przez Wawrzyka choć oni faktycznie przyjechali a ci od Tuska jeszcze nie ale Tusk jest gorszy.

  Proste? Banalnie.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-13
  11:29:20

  6 10

  Salcesonowy. Jak widać muszę tą wiedzę przekazać na łopacie.
  Pytanie o wypucowane salcesony , to pytanie o miech mosznowy.
  55" niech ci tam bydzie. Z tego wora nie bydzie już salcesonów

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-13
  11:42:33

  9 14

  Pytanie retoryczne .
  Czy ktoś poza świty królika zna ten numer telefonu ?
  Chodzi i rozdaje . A dokoła pełno klakierów
  Jest dokładnie jak w tym kawale co w Moskwie wołgi rozdają....
  Co się okazuje później , że nie w Moskwie a w Petersburgu.
  Nie wołgi , a rowery. I nie dają a kradną.
  Panie Andrzeju bedzie numer telefonu ?
  Nie gryzę .Chciałem zadzwonić i normalnie porozmawiać

 • ~Franek 7 2024-04-13
  12:58:23

  13 10

  Waria(nt)64- no właśnie ja też bym chętnie zadzwonił i porozmawiał ale ten numer jest tajniejszy niż ten do Jarosława. Kiedyś, znienawidzony Ceaarz Austro-Węgier, którego otoczenie przekonywało, że jest kochany przez naród ( zupełnie jak z Jarosławem) zażyczył sobie wyjść do tłumu ludzi żeby uścisnąć dłoń i porozmawiać ze zwykłym obywatelem. Kiedy szef bezpieki to usłyszał to prawie dostał zawału i stanowczo odradzał uzasadniając względami bezpieczeństwa. Cesarz jednak się uparł. No więc w końcu doszło do tej sytuacji i szef bezpieki jak po wszystkim opowiadał znajomemu ministrowi tą historię na koniec powiedział- że Cesarz wyszedł do ludzi- uścisnął dłoń 247 kochającym go obywatelom. Wszystko moi agenci.
  I tak samo jest widać w PiSie.

 • ~stam55 2024-04-14
  00:48:47

  8 9

  Jak ryszawy wprowadzi wariatowe+ to Rybnik będzie wiódł prym w poborach świadczeń,prawda arteksfan

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-14
  07:23:05

  5 8

  Dzień dobry Panie Andrzeju;
  Deklaruję że w rozmowa telefoniczna będzie się toczyć w sposób merytoryczny. Bez użycia inwektyw i słów uważanych za nie cenzuralne. na początku tak jak przewiduje sovoir vivre powiem Dzień dobry.
  Na końcu podziękuję za rozmowę i powiem Do widzenia.
  Więc Panie Andrzeju . Nie bój się Pan rybniczan którzy chcą z Panem porozmawiać , a których to Pan chce zostać Prezydentem.
  Więc jeszcze raz Proszę o podanie numeru telefonu.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-14
  07:33:45

  7 6

  "Nie ma jednego, drugiego obozu. Idziemy razem po lepszy Rybnik" - mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej kandydat na prezydenta. Drobną złośliwość skierował do Piotra Kuczery, nawiązując do jego słów o elektoracie. "To Wy Mieszkańcy jesteście najważniejsi. Nie jesteście dla mnie elektoratem, o który trzeba zabiegać dwa tygodnie przed wyborami" - podkreślił Andrzej Sączek. "

  Panie Andrzeju . Chciałbym tylko zadzwonić i porozmawiać jak Rybniczanin z kandydatem na jego Prezydenta.
  „Nie lękajcie się!”. „Nie lękajcie się, otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi... "

 • ~kurier 2024-04-14
  08:02:11

  6 8

  Czemu nie kandyduje na wójta w swoich rodzinnych stronach w lubelskim??

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-14
  12:39:20

  4 7

  @kurier. Nie badź taki krytykancki
  Kandydat może przywieźć know how z Lubelszczyzny.
  Lub zrobić sobie zdjęcie z nową nadzieją pisu z Czarnkiem.
  Wtedy miałby wybór w kieszeni i nawet nie musiałby już podawać gorszemu sortowi numeru telefonu

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

MEN powinno wprowadzić zakaz wyjazdów dziecka na wakacje w trakcie roku szkolnego?
Oddanych głosów: 899