zamknij

Wiadomości

Jest jeszcze 370 miejsc w przedszkolach. Ruszył nabór uzupełniający

2024-04-24, Autor: 

To ważna informacja dla rodziców chcących posłać swoje pociechy do przedszkoli. Dzisiaj ruszył nabór uzupełniający dla dzieci, które nie dostały się w pierwszym naborze. Do dyspozycji jest 370 miejsc.

Reklama

Jak dowiadujemy się w UM Rybnik, rodzic, który chce zapisać swoje dziecko do przedszkola, musi to zrobić w terminie od 24 do 29 kwietnia (do godz. 12.00) korzystając z witryny naborowej: www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl

Na witrynie znajdują się również szczegółowe informacje, w których przedszkolach są jeszcze wolne miejsca.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, do rekrutacji uzupełniającej mogą przystąpić również dzieci, które do 31 sierpnia br. ukończą 2,5 roku (dotyczy to dzieci urodzonych pomiędzy 1 stycznia a 28 lutego 2022 roku) – dowiadujemy się w urzędowym komunikacie.

Uwaga! Rodzice wybierają trzy przedszkola! We wniosku określa się kolejność wybranych przedszkoli w porządku od najbardziej do najmniej preferowanych.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak zamierzasz spędzić wakacje 2024?

Oddanych głosów: 486