III liga: ROW 1964 Rybnik zremisował z Foto-Higieną Gać. Koniec rundy jesiennej

2019-11-23, Autor:

Na zakończenie rundy jesiennej III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Foto-Higieną Gać.

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozegrali dziś ostatni ligowy mecz w tym roku. Na boisku Foto-Higieny Gać zremisowali 2:2.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 8. minucie objęli prowadzenie. Do bramki ROW-u 1964 z rzutu karnego trafił Marcin Buryło. Rybniczanie szybko odpowiedzieli golem Wiktora Piejaka.

W drugiej połowie, w 53. minucie, ponownie na prowadzenie wyszła Foto-Higiena. Tym razem bramkarza ROW-u 1964 pokonał Tobiasz Jarczak. Podopieczni trenera Rolanda Buchały zdołali wyrównać z 61. minucie. Gola zdobył Konrad Warmiński.

W siedemnastu meczach rundy jesiennej ROW 1964 zanotował 6 zwycięstw, 3 remisy i 8 porażek. Rybniczanie strzelili 29 goli, a stracili aż 32. W tabeli zajmują 13. pozycję.

Liderem 3. grupy III ligi jest Śląsk II Wrocław, który o 6 punktów wyprzedza Ruch Chorzów i Polonię Bytom. Tabelę zamyka LZS Starowice Dolne.

Piłkarze wrócą na ligowe boiska w weekend 7-8 marca 2020 roku.

Foto-Higiena Gać - ROW 1964 Rybnik 2:2 (1:1)

1:0 - Marcin Buryło (8 – rzut karny), 1:1 - Wiktor Piejak (14), 2:1 - Tobiasz Jarczak (53), 2:2 - Konrad Warmiński (61)