zamknij

Sport i rekreacja

I runda DMP w miniżużlu: Rybki Rybnik drugie w Bydgoszczy

2022-07-11, Autor: Adam Doliba

W niedzielę w Bydgoszczy zostały rozegrane zaległe zawody I rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Na podium stanęły Rybki Rybnik.

Reklama

Zaległą I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy wygrali reprezentanci gospodarzy, zdobywając 27 punktów.

Drugie miejsce ex aequo zajęły drużyny Rybek Rybnik i Włókniarza Częstochowa, którzy wywalczyli po 20 punktów.

Wśród rybniczan najskuteczniejsi byli Krzysztof Harendarczyk (8 punktów) i Franciszek Szczyrba (7 punktów).

I runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu – Bydgoszcz 2022:

I miejsce – BTŻ Polonia Bydgoszcz - 27 punktów
10. Maksymilian Pawełczak (2,-,2,3) 7
11. Wiktor Jasiński (0,2,-,1) 3
12. Oskar Funtowicz (3,3,2,-) 8
25. Mieszko Mudło (2,3,2) 7

II miejsce – MKMŻ Rybki Rybnik - 20 punktów
1. Paweł Wyczyszczok (-,1,w,-) 1
2. Franciszek Szczyrba (1,3,3,0) 7
3. Piotr Reszka (2, -, 2, -) 4
22. Krzysztof Harendarczyk (2,3,w,3) 8

II miejsce – Włókniarz Częstochowa- 20 punktów
19. Jakub Plutowski (w,2,1,2) 5
20. Bartłomiej Posturzyński (3,2,1,1) 7
21. Marcel Chyralecki (3,3,0,2) 8

IV miejsce – UKS Speedway Rędziny - 19 punktów
7. Oskar Kręglicki (3,3,3,3) 12
8. Maksym Zientara (1,2,3,0) 6
9. Nikodem Leśnik (w,1,0,0) 1

V miejsce – Just Fun GUKS Speedway Wawrów - 18 punktów
4. Filip Bęczkowski (3,1,0,3) 7
5. Patryk Prokop (0,1,1,0) 2
6. Kewin Nycz (2,1,3,3) 9

VI miejsce – KS Toruń - 12 punktów
13. Hubert Frejter (3,1,2,2) 8
14. Bartosz Byszewski (w,-,-,-) 0
15. Dominik Łakomy (0,1,2,1) 4

VII miejsce – GKŻ Wybrzeże Gdańsk - 11 punktów
16. Seweryn Kapiszka (1,1,2,0) 4
17. Dawid Benauer (2,0,0,0) 2
18. Dorian Biedrzycki (1,1,2,1) 5

Bieg po biegu:
1. Bęczkowski, Harendarczyk, Szczyrba, Prokop 46,31s
2. Kręglicki, Pawełczak, Zientara, Jasiński 47,31s
3. Frejter, Benauer, Kapiszka, Byszewski (w) 48,22s
4. Posturzyński, Reszka, Wyczyszczok, Plutowski (w) 49,94s
5. Kręglicki, Nycz, Bęczkowski, Leśnik (w) 48,24s
6. Funtowicz, Mudło, Frejter, Łakomy 47,83s
7. Chylarecki, Plutowski, Biedrzycki, Benauer 48,01s
8. Harendarczyk, Zientara, Lesnik, Wyczyszczok (w) 45,54s
9, Funtowicz, Jasiński, Nycz, Bęczkowski 47,18s
10. Chylarecki, Posturzyński, Łakomy 47,87s
11. Szczyrba, Reszka, Kapiszka, Benauer 48,16s
12. Bęczkowski, Frejter, Prokop 47,27s
13. Zientara, Kapiszka, Biedrzycki, Leśnik 47,56s
14. Mudło, Funtowicz, Posturzyński, Chylarecki 45,62s
15. Łakomy, Szczyrba, Harendarczyk (w) 48,38s
16. Nycz, Biedrzycki, Prokop, Kapiszka 47,16s
17. Kręglicki, Chylarecki, Plutowski, Leśnik 47,74s.
18. Harendarczyk, Pawełczak, Jasiński, Szczyrba 44,77s
19. Nycz, Plutowski, Posturzyński, Prokop 46,52s
20. Kręglicki, Frejter, Łakomy, Zientara 47,60s
21. Pawełczak, Mudło, Biedrzycki, Benauer 45,05s

Wyniki za minizuzel.pl

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.