Wzmocniony Innpro ROW Rybnik jedzie po awans. Drużyna zaprezentowana razem z Rybkami

Dziś w hali w Boguszowicach kibice mogli zobaczyć wszystkich żużlowców Innpro ROW-u Rybnik, którzy w sezonie 2024 będą walczyć o awans do ekstraligi. W ostatniej chwili do kadry rybnickiej drużyny dołączył Maksym Borowiak.

2024-03-09 22:18 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: „Twardziele” rozdane. Dominacja Rybek Rybnik
1

W Forcie Piaski pod Częstochową odbyła się ceremonia wręczenia „Twardzieli”, nagród dla miniżużlowców. Zdominowali ją zawodnicy Rybek Rybnik.

2023-10-27 19:06 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik zdominowały finał Mistrzostw Polski Par Klubowych
1

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze w Chwałowicach wygrali Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba. Drugie miejsce zajęli Wiktor Klecha i Piotr Reszka.

2023-10-16 17:23 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Krzysztof Harendarczyk z Rybek Rybnik mistrzem Polski. Srebro Franciszka Szczyrby
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali tegoroczną rywalizację w indywidualnych mistrzostwach Polski. Złoty medal wywalczył Krzysztof Harendarczyk, a srebrny – Franciszek Szczyrba. Tuż za podium uplasował się Wiktor Klecha.

2023-10-07 21:50 Autor: Adam Doliba
Rybki Rybnik Drużynowymi Mistrzami Polski!
5

Jest moc w młodzieżowej drużynie żużlowej. Rybki Rybnik zdobyły dzisiaj tytuł Drużynowego Mistrza Polski w klasie 85-140cc!

2023-09-09 14:00 Autor: bf
Miniżużel: Rybki Rybnik opanowały podium Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 85-140cc
0

W niedzielę odbyła się ostatnia runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi w klasie 85-140cc. W imprezie czołowe role odegrali miniżużlowcy Rybek Rybnik, którzy zostali wypożyczeni na te zawody do klubów z Ostrowa i Częstochowy.

2023-08-29 22:22 Autor: Adam Doliba
5. runda DMP w miniżużlu: Harendarczyk z kompletem. Rybki drugie
0

W Rędzinach odbyła się 5. runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Drugie miejsce zajęły Rybki Rybnik.

2023-08-24 23:00 Autor: ad
Upadki Szczyrby i Harendarczyka w biegu finałowym 6. rundy IPP w miniżużlu
0

W 6. rundzie Indywidualnego Pucharu Polski w miniżużlu trzeci był Franciszek Szczyrba. Zawodnik Rybek Rybnik był blisko zwycięstwa, podobnie zresztą jak jego klubowy kolega Krzysztof Harendarczyk, ale w biegu finałowym obaj zanotowali upadki.

2023-08-22 19:00 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: wychowanek Rybek Rybnik Franciszek Szczyrba wygrał Memoriał Andrzeja Skulskiego
0

Na torze w Chwałowicach odbył się przełożony z maja memoriał pamięci Andrzeja Skulskiego, założyciela Rybek Rybnik. Tryumfatorem zawodów został wychowanek rybnickiego klubu, Franciszek Szczyrba.

2023-08-15 18:13 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Franciszek Szczyrba z kompletem punktów
0

Trwa miniżużlowy długi weekend w Rybniku-Chwałowicach. W niedzielę na torze przy ul. Pod Hałdą odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa ECOL.

2023-08-13 22:00 Autor: Adam Doliba